PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123312}

Ratatuj

Ratatouille
7,3 285 914
ocen
7,3 10 1 285914
8,0 33
oceny krytyków
Ratatuj
powrót do forum filmu Ratatuj

Bardzo słaba bajka.

ocenił(a) film na 3

Za długa i brak konsekwencji w akcji. Widać, że cięli historię, bo pewnie była jeszcze dłuższa. Ma dobry przekaz, ale nudno podany. Od strony animacji, muzyki jest wszystko dobrze, w końcu to Pixar. Ale mając fachowców, którzy potrafią wszystko wyczarować, oczekuje od scenariusza więcej.

ocenił(a) film na 10
hist1410

A mi się właśnie podobało że skupili się na fabule i budowaniu postaci a nie był to kolejny film "Hej, wymyślmy luźną fabułę i napchajmy ją gagami i parodiami znanych filmów".
Nie wiem gdzie tu braku konsekwencji szukać? Fabuła jest bardzo dobrze powiązana i rozbudowana a humor o tyle dobry że w przeciwieństwie do np. Shreka, nie występuje w co drugiej sekundzie więc można było że tak powiem ?odpocząć od śmiania się? między jednym gagiem a drugim.
Także bardzo dobrze wyważyli sceny wesołe z poważnymi i smutnymi i w przeciwieństwie do większości ?animowanych komedii? nie wypadły one sztucznie. Wręcz przeciwnie.

I swoją drogą jedna z nalpeszych animacji 3D jakie widziałem. Postacie owszem groteskowe ale zato realistycznie wypadły scenografie oraz jedzenie...

ocenił(a) film na 3
ggk___

Brak konsekwencji jest i nie będę tu opisywał, bo w końcu większość dopiero obejrzy ten film. Bajka na jeden raz i do zapomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones