PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123312}

Ratatuj

Ratatouille
7,3 285 821
ocen
7,3 10 1 285821
8,1 32
oceny krytyków
Ratatuj
powrót do forum filmu Ratatuj

Majstersztyk !

ocenił(a) film na 9

Stwierdzam to po zapoznaniu się z clipem (10minut).
Jednak ci ludzie od Disneya i z Pixara to mają głowy na karkach ;-)

Świetna animacja, akcja i sam pomysł. Humor jak zwykle powalający, a szczególnie gesty i mimika szura gdy doprawia ciecz znajdującą się w garnku :)

Już wiem, że następnym filmem mnie nie zawiodą, czekam z niecierpliwością.

Reklama zrobiła swoje ;-)

[obejrzane w przepięknej jakości 720p]

ocenił(a) film na 10
nib187

Ja tez pozwoliłem sobie na te 30 min (cztaj 3 x po 10 min :-) w ładnej jakości.
Nie wiem jak oni to robią, ale ruchy zwierzaka są jak prawdziwe- oddech, futerko, ciężąr (szczególnie wtedy gdy jest w słoiku). No i trzeba przytakąć - gesty i mimika - świtnie im wyszedł wystraszony szczurek ...także w słoiku :-) Akcja szybka ale nie chaotyczna. wszystko przejrzyste i ładnie poprzeplatane.
Miejsce akcji znakomite- wspaniała, gustowna restauracja i ta kuchnia, klimacik, nawet podłoga i dopieszczone, pomalowane drzwi robią wrażenie, garnki czy drweniane łyzki, sama zupa i składniki. Nie wspominając o scenie nad rzeką. rewelacja. Dobrze, że jest na świecie garstka artystów tak dopieszczająca swoje dzieła.
Ubawiłem sie na tym fragmencie i nie moge doczekać sie całości. A tym bardziej kolejnych projektów Pixara :-)

ocenił(a) film na 9
maly_kornel

Otwórz sobie jedną z tapet i popatrz na tą niebieską "tabliczkę" z napisem Ratatouille, są tam dwie śrubki, jedna po prawej, druga po lewej - obydwie są inaczej "dokręcone" ;-) wszystko dopracowane.

ocenił(a) film na 10
nib187

He he faktycznie, perełki :)

A dzis widziałem nowy filmik o tym jak realizowali potrawy , poprostu brak mi słów - osiągneli swój cel - faktycznie zgłodniałem :)

ocenił(a) film na 9
maly_kornel

hehe, potwierdzam, doskonały sposób animacji pożywienia ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones