PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249022}
5,4 684
oceny
5,4 10 1 684
Rats: A Sin City Yarn
powrót do forum filmu Rats: A Sin City Yarn

mozna sie domyslac o co w tym chodzi, nie wiem czy te postacie wystepuja w innych komiksach Millera i czy mozna sie dowiedziec o nich czegos wiecej. w kazdym badz razie glowny bohater zostal zabity jak szczur (nie tak jakby mozna sie domyslec, troszke nietypowo), jak ktos wie cos wiecej na temat "szurow" to moglby napisac pod spodem:) THX

Rudolf_2

Jestem znawcą komiksów Millera, i czuję się w obowiązku odpowiadać na wszystkie zapytania pod adresem Sin City, ale tu nie do końca rozumiem pytanie.
Ale postaram się coś napisać
"Szczury" to krótkie opowiadanie Millera, które umieścił w jednym ze swoich zbiorów opowiadań. Jest to enigmatyczne opowiadanie, które wywołało wiele kontrowersji wśród fanów. Żadna z tych postaci nie występuję poza tym opowiadaniem. Jest to totalnie tajemnicza historia :)

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem :)

Rudolf_2

Mała sugestia kolego szanowny. Jeśli planujesz opowiedzieć treść noweli,
choćby i tak krótkiej jak ta, to w tytule proszę wpisz proste słowo
"SPOJLER" (albo jakąkolwiek pisownię tego słowa wybierzesz :) ). Szkoda,
by czytający to przypadkiem ludzie, którzy nie obejrzeli wcześniej
filmiku mieli popsutą zabawę poznając zakończenie z Twojego wpisu, czyż
nie? :)


Pozdrawiam serdecznie

allepol

Ja wlasnie obejzalem pelnometrazowy Sin City, a tego nie, a jak powiedziales kolega wyzej popsul mi ogladanie... dzieki...

ocenił(a) film na 6
Rudolf_2

w 'Rats' głównym bohaterem jest były SS-man, który w monologu porównuje Żydów do szczurów. na koniec zostaje ukarany śmiercią za swoje postępki.

ocenił(a) film na 7
Koxinga

Prawda. "no fire, only gas"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones