PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96506}

Ray

7,9 55 208
ocen
7,9 10 1 55208
6,8 17
ocen krytyków
Ray
powrót do forum filmu Ray
Czarny_Lotos

dokładnie, zwykle lepsze filmy puszczają zbyt późno. ale myślę, że warto się poświęcić. c:

hanako_fw

o co wam chodzi ? czwartek godzina 22.20. pora idealna.

Czarny_Lotos

ja oglądałem pierwszy raz na tvp2 około 23:50, i nie żałowałem. pogódźcie się z tym, że takie filmy już zawsze będą leciały o tej porze i nic tego nie zmieni.

ocenił(a) film na 9
Czarny_Lotos

no cóż - pora jest taka że skończy się ok 1-ej albo później... pytanie tylko czy warto poświęcać kawałek tak dobrego kina i historii dla seansu z reklamami??? ja mówię stanowcze nie a seans w tvn jest dla mnie tylko zachętą do obejrzenia tegoż filmu w bardziej cywilizowany sposób niż "telewizyjny" co niniejszym ucznię w tem sam dzień. ps. filmu jeszcze nie widziałem ale jakiś czas temu ktoś mi polecił jako dobre kino zwłaszcza jeśli lubisz dobrą muzykę. Hit the Road Jack!

Radunia

"pytanie tylko czy warto poświęcać kawałek tak dobrego kina i historii dla seansu z reklamami???" ten film leci w tvp1 więc bez reklam

tomasz_user

mowa była o seansie na którejś z komercyjnych stacji.

adeck92

ale wątpie czy po takim seansie wstałbym na 6:30 do szkoły...
5 godzin snu to dal mnie troche mało

ocenił(a) film na 9
tomasz_user

excuse me ;-0 coś mi się pokręciło z tymi stacjami, mówiąc inaczej - jak jakiś dobry film pojawia sie w programie (niezależnie od nadawcy), a jeszcze go nie widzialem - to oglądam go ale nie w tv, wolę mieć komfort krótkiej przerwy wtedy kiedy chcę... co do samego obrazu - nie przebija 'the doors' Stone ale i tak jest poruszający więc ode mnie 'max category' (używam tylko nieparzystych cyfr)

Czarny_Lotos

dokładnie.. czemu jakieś badziewia to puszczają ok 20stej a ciekawe dramaty biograficzne tak pozno.. rozumiem gdyby w piatek puscili ale nie w normalny dzien tygodnia.. niestety bd musiala zrezygnowac z obejrzenia tego filmu (co najmniej dzisiaj)

Czarny_Lotos

warto się poświęcić, b.dobry film i super muzyka. polecam. jeszcze tylko godzina :)

użytkownik usunięty
Czarny_Lotos

Marudzicie, za przeproszeniem, jak cholera.. skoro już jesteśmy przy użalaniu się nad własnym losem, ja jutro mam pobudkę punkt 6 i nie widzę naprawdę nic strasznego w 5 godzinnym śnie.
A tymczasem, miłego seansu życzę;)

ocenił(a) film na 8
Czarny_Lotos

dla takiego filmu warto dziś późno zasnąć

ocenił(a) film na 10
sirCharles00

oj warto :))))

ocenił(a) film na 9
sirCharles00

super film !

ocenił(a) film na 8
Czarny_Lotos

Szczerze mówiąc powinny być powtórki, np. o 20 na tvp 2 i o 22:30 na tvp1 dzień później - każdy by był zadowolony

ocenił(a) film na 9
Czarny_Lotos

o 1 sie skonczyl i do szkoly nie poszedlem ale bylo warto ;d

Czarny_Lotos

Powiem tak , tvp spełnia swój obowiązek i puszcza takie filmy w takich godzinach bo pojawia się tam seks, narkotyki i dobra muzyka, Podobnie jest z `Skazanym na Bluesa` , zawsze leci w późnych godzinach.

bartekyoung

tzn może mnie ktos poinformowac kiedy jest ten film w TV , dzieki

ocenił(a) film na 8
mateO_cs

Dzięki Bogu że puścili po 22, bo pracuję do 22:00 i idealnie wyrobiłem się na początek filmu.

ocenił(a) film na 7
Czarny_Lotos

Lepiej, że puścili o takiej porze niż żeby mieli w ogóle go nie puścić. Dobrych filmów na TVP o jakiejś cywilizowanej porze (tzn. po 20) praktycznie nie ma i trzeba się pogodzić z tym, że nasza kochana telewizja publiczna ma w czterech literach kogoś kto chce zobaczyć coś bardziej ambitnego niż Kocham Cię Polsko czy M jak Barwy nieszczęścia;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones