PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96506}

Ray

7,9 55 183
oceny
7,9 10 1 55183
6,8 17
ocen krytyków
Ray
powrót do forum filmu Ray

dlaczego puszczają ten film tak późno??

ocenił(a) film na 8
konkolek

Bo w najlepszych godzinach trzeba puszczać polskie odmóżdżacze, ewentualnie jakieś "hity" z udziałem Stevena Seagala.
Naród jest widocznie za głupi na dobry film, a jeśli nie jest to ktoś tam widocznie czuwa nad tym żeby taki właśnie był...a Ja złośliwie robię sobie długie drzemki po południu i nocami oglądam. Później wstaję półprzytomny o 4:45 i jest bajkowo.
Nie wiem czy dam radę dzisiaj bo to aż 157 minut. Wczoraj wytrwałem i w tych samych godzinach oglądałem Zapach Kobiety w TVP1.
Zresztą północ to nic. Jedynka jakiś czas temu zaserwowała Lot Nad Kukułczym Gniazdem o godzinie 3:00 ;)
To doprawdy ciekawe zjawisko.

konkolek

zanim zobaczyłam forum, to samo powiedziałam koleżance. Dobre filmy zawsze puszczają w nocy:/

konkolek

myślę ze dla tego filmu warto posiedzieć dłużnej

caurusss

do 3:00 w nocy?

ocenił(a) film na 8
konkolek

przyjemniej oglądałoby się z napisami ale pewnie będzie lektor :/

wili87

pogratulować telewizji polskiej pomysłu ! Nie dało się później ? NIe mozna bo musi byc polski czolowy serial ostatnich lat m jak coś tam .... brawo !!

ocenił(a) film na 9
adzelunia1

Jak ktos wspomnial, polnoc to pikus, pare dni temu byl "trzy kolory: niebieski" o 1:40. Ale dobrze, ze w ogole w koncu puszczaja dobre filmy, lepiej tak pozno niz wcale. A gawiedz niech oglada o 20:00 "Krole Skorpiony" :)

ocenił(a) film na 9
konkolek

właśnie obejrzałem powtórkę, genialny. Niestety ten film to kolejny przykład, że najlepsze filmy są na TVP 2 w nocy... Tak poznałem np. La Haine w 2000r. przypadkiem trafiłem w nocy... Dziś z Ray'em było tak samo, nie miałem pojęcia (sam nie wiem czemu) o tym filmie, ale bardzo się cieszę, że na niego trafiłem, zwłaszcza że zawsze lubiłem jego muzykę.
Pozostaje jeszcze obejrzeć wersję bez lektora...

ocenił(a) film na 8
konkolek

Georgia, oh Georgia on my mind :) fajna biografia, Jamie fajnie zagrał, gesty, mimika najs

ocenił(a) film na 8
konkolek

Dałem radę. Warto było ;)

ocenił(a) film na 9
Rinth

Rewelacyjny film. I to jest jakaś kpina, że jakieś gówniane produkcje z cyklu "z życia wzięte" itp są puszczane o 20 a taki film o 1:10.. I to nie tylko o ten film chodzi.. Ale jak to mawiają, jaki widz taka telewizja (nie pamiętam kto to powiedział, ale chyba Miecugow..)

konkolek

dlatego że wcześniej muszą puścić sieczkę dla plebsu by zarobić na reklamach:
19 - teleturniej ("tak to lecialo"); 20 - kabareciki, 21 - gwiezdne wojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones