Odtwórz Zwiastun nr 2 1:11

Zobacz Raz, jeszcze raz zwiastun

Film

2020
4,2 218
ocen
4,2 10 218
343
chce zobaczyć
{"id":"812491","linkUrl":"/film/Raz%2C+jeszcze+raz-2020-812491","alt":"Raz, jeszcze raz","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/91/812491/7933268.2.jpg"}
Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. 
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Raz, jeszcze raz
Raz, jeszcze raz (2020) Zwiastun nr 2 1:11
Raz, jeszcze raz
Raz, jeszcze raz (2020) Zwiastun nr 1 1:42
Raz, jeszcze raz
Raz, jeszcze raz (2020) Teledysk Kobranocka - Kocham Cię jak Irlandię 5:27
Raz, jeszcze raz | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2020 | Film Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości mężczyźni przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega... nie żyje.  Powrót do rodzinnego miasta ożywia stare animozje i liczne wspomnienia. Nieumyślnie krzyżują plany lokalnego półświatka i wpadają w coraz większe tarapaty. 

Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości mężczyźni przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega... nieCodzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości mężczyźni przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega... nie żyje.  Powrót do rodzinnego miasta ożywia stare animozje i liczne wspomnienia. Nieumyślnie krzyżują plany lokalnego półświatka i wpadają w coraz większe tarapaty. 

studio
Sfilmowani Sopot
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Raz, jeszcze raz
inne tytuły
Zdjęcia powstały w Sopocie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych