PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026113}
6,6 25 852
oceny
6,6 10 1 25852
7,2 51
ocen krytyków
Reality
powrót do forum filmu Reality

Film bez fabuły

ocenił(a) film na 4

To jest film trzech aktorów, którzy przez godzinę prowadzą rozmowę. Fabuły jako takiej nie ma. Protagonista nie zmierza do żadnego punktu. Nie ujrzymy jego przemiany, niczego w tym filmie nie osiąga, nie pokonuje wrogów. Po prostu prowadzi rozmowę. Coś w stylu filmów Tarantino. Przyjemnie się oglądało, ale cały czas miałam z tyłu głowy, że ten film nie ma sensu, jest po prostu laurką dla USA, które szykują się do wyborów prezydenckich i stąd taki film, a nie inny.

ocenił(a) film na 8
mippek

Fabuła jak najbardziej jest. A to w każdym filmie bohater ma przechodzić przemianę. I jakiej przemiany tutaj oczekujesz? Wrogiem jest system, a szczególnie oszustwa Trumpa, które dziewczyna ujawniła i poszła za to do więzienia.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

On jest botem, w większości każde konto bez profilowego to sztuczne konto, bo im się nie chce bawić w zdjęcia. A Ty się tak nie podniecaj tą polityką, bo to teatr dla gojów. Goje, którzy się tym interesują w końcu dostają szajby.

ocenił(a) film na 8
dzenero

Po wygranej demokratycznej opozycji już mi lepiej:-)

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Zajmij się lepiej prawdą niż fikcją, bo goje źle kończą. Taka moja rada. ;-)

ocenił(a) film na 8
dzenero

Grozisz mi?

ocenił(a) film na 3
Agatonik

A niby kim Ty jesteś, żeby Ci grozić? Nie pochlebiaj sobie!
Jesteś randomowym gojem, jeśli w ogóle wiesz co to znaczy ;-D
Po tym co czytałem w Twoich komentarzach, to widać, że masz szajbę na temat polityki i tym samym guzik wiesz o systemie.
Ludzie, którzy znają się na systemie nie padają ofiarą "teatru dla gojów"!
Brak Ci wiedzy, a to z marszu czyni Cię niewolnikiem gry.
Jesteś tylko statystyką, a statystyki się zmieniają i nie mają wartości. To tyle o Tobie...

A co do mnie?
Moim zadaniem tutaj jest wybudzać ludzi, którzy mają w sobie gen człowieczeństwa i odsłaniać fikcję. Szara obłąkana masa mnie nie interesuje i ją wykorzystuję dla przykładu, tak jak teraz Ciebie. Goje nie mają tutaj znaczenia. Ty jak przeczytasz coś mądrego, to się od tego odbijesz, bo masz umysł ukształtowany przez system, a nie od dziś wiadomo, że NIEWOLNIK NIE MA SWOJEJ WOLI, a tym samym swoich myśli. Dla mnie się liczy ten kto ma wartość, przeczyta i zrozumie na przykładzie rozmowy z głupim gojem.
Rozumiesz?... Wątpię ^^

ocenił(a) film na 3
Agatonik

P.S. Tylko goj odbierze dobrą radę jako groźbę i z tego tytułu nie zasługujesz na wiedzę. Wstyd!

ocenił(a) film na 6
dzenero

Hej, w większości każdy bot pozdrawia i gratuluje logiki i znajomości języka polskiego :)

ocenił(a) film na 3
aklekot

W pogardzie mam takie systemowe pacynki jak wy, nie macie żadnej wartości ani wiedzy bezmózgie Zombiaki.

ocenił(a) film na 1
mippek

To nie film, tylko etiuda filmowa, nic nie wiadomo, dopóki nie przeczyta się w necie, o co chodzi z tą Reality. I to niby ten ważny film, o współczesnej dziewczynie - nabieranie ludzi.

ocenił(a) film na 4
mippek

Kolejny raz się przejechałem po ocenach, zamiast zasięgnąć opinii na forum. Idealnie to ująłeś- to wypisz wymaluj styl Tarantino. Przerost treści nad formą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones