Film

2012 1 godz. 53 min.
6,5 25 469
ocen społeczności
6,5 10 1 25469
8 974
chce zobaczyć
Psycholog wraz z asystentem próbuje zdemaskować światowej sławy medium.
Red Lights
Zwiastun nr 2
Red Lights
Zwiastun nr 1 (hiszpański)
Red Lights
Teaser nr 1
Red Lights - Zwiastun Nr 2 [person=123]Robert De Niro[/person] wcielił się w postać cenionego medium, który po trzydziestu latach znowu jest na ustach wszystkich. Bohatera próbuje zdemaskować pewien fizyk ([person=84517]Cillian Murphy[/person]) niewierzący w jego zdolności.

Zaskakujący film grozy Rodrigo Cortésa, cudownego dziecka hiszpańskiej kinematografii, scenarzysty i reżysera jednego z najbardziej nowatorskich thrillerów minionej dekady - klaustrofobicznego "Pogrzebanego" z Ryanem Reynoldsem. Dwukrotny laureat Oscara Robert De Niro, pamiętny m.in. z roli Lucyfera w horrorze "Harry Angel", ponownieZaskakujący film grozy Rodrigo Cortésa, cudownego dziecka hiszpańskiej kinematografii, scenarzysty i reżysera jednego z najbardziej nowatorskich thrillerów minionej dekady - klaustrofobicznego "Pogrzebanego" z Ryanem Reynoldsem. Dwukrotny laureat Oscara Robert De Niro, pamiętny m.in. z roli Lucyfera w horrorze "Harry Angel", ponownie przyprawia widzów o dreszcze przerażenia jako światowej sławy medium, które rzuca wyzwanie renomowanej pogromczyni hochsztaplerów ze świata zjawisk paranormalnych – psycholog Margaret Matheson w znakomitej kreacji Sigourney Weaver, niezapomnianej Ellen Ripley z serii "Obcy". Mimo wsparcia błyskotliwego fizyka, badającego zjawiska nadprzyrodzone (ulubiony aktor Danny'ego Boyle'a i Christophera Nolana – Cillian Murphy), krucjata Matheson może zakończyć się fiaskiem, gdy genialny przeciwnik wykorzysta całą swoją moc, aby ujawnić jej najskrytsze lęki i słabości.

boxoffice
$52 624 w USA
$13 498 550 poza USA
studio
Millennium Films (przedstawia) / Antena 3 Films (współudział) / Attitude Pinículas y Films A.I.E. (niewymienione w czołówce) / Więcej...
inne tytuły
Luces rojas Argentyna Hiszpania Urugwaj
Psíquicos Chile
Poderes ocultos Peru
Poderes Ocultos Meksyk
Więcej...
W jednej z końcowych scen Buckley patrzy w dół na swoją lewą dłoń, z której ma odkryć monetę, lecz na zbliżeniu otwiera prawą dłoń. 
Kiedy Margaret Matheson tłumaczy studentom jak wykonać trik z podnoszącym się stolikiem, na tablicy rysuje cztery krzyżyki, które wraz ze zmianą ujęcia zmieniają swój wygląd.
Film kręcono w Barcelonie (Hiszpania), Brantford, Toronto i Hamilton (Kanada).
Pierwszy trailer filmu "Red Lights" bardzo mnie zaintrygował. Z zapowiedzi może było się zorientować, że produkcja będzie oferować nie tylko doborową obsadę (Robert De ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 84%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.