PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751}

Rejs

7,5 130 067
ocen
7,5 10 1 130067
7,4 32
oceny krytyków
Rejs
powrót do forum filmu Rejs

...nudzi mnie to poprostu. Zagraniczny to owszem, oglądnę czasem... Bo fajne są filmy zagraniczne. Wiecie? Można to jakoś tak przeżyć. A w Rejsie to jest tak: nuda, nuda, nic się nie dzieje... Dialogi niedobre, bardzo niedobre dialogi są, wogóle brak akcji jest, nic się nie dzieje. Aż dziw bierze, że Piwowarski nie wzorował się na zagranicznych. A Maklakiewicz... pustka, jego twarz nic nie wyraża... Dłużyzna, po prostu dłużyzna... Siedziałem, oglądałem Rejs, aż miałem ochotę wyłączyć... I wyłączyłem.

ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
Martinn

Uwielbiam to! Za każdym razem gdy ta kwestia zostaje wypowiadana to pękam
ze śmiechu. A jeśli genialne było - Pierwsze pytanie: Czy pan mnie słyszy?
- Ja, słysze. I brawa, :D Najlepsza Komedia w historii.

siwus202

W sobotę byłem w Złotych Tarasach. Miałem ze sobą Canona EOS 450D... i zrobiłem kilka zdjęć.

ocenił(a) film na 10
Wniebowziety

haha
A wogóle to... Bardzo mi przykro, siwus202 jestem ;)

siwus202

Bardzo mi przykro, Wniebowzięty.

ocenił(a) film na 10
siwus202

"Rejs" jest tu dość często krytykowany. Każdy może krytykować. A ja mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, to nikomu nie podoba się. Więc dlatego, z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie... tego filmu.

siwus202

Genialne !!

ocenił(a) film na 10
siwus202

Kiedyś z braku wolnej męskiej toalety wszedłem do damskiej. Patrzę, a tam stoi Himilsbach i leje do zlewu.

ocenił(a) film na 5
siwus202

Idź obejrzeć muminki

ocenił(a) film na 9
siwus202

Aż się chce wyjść z kina!

siwus202

I kto za to płaci...?

ocenił(a) film na 10
siwus202

A ile masz lat kolego??? Jak wtedy nie żyłeś, to nie zrozumiesz wiec nie komentuj. Ten film to cały tamten system

fillossotto

Powinni Cię zatrudnić w filmwebie jako ZABRANIACZ KOMENTOWANIA. reguralnie byś zabraniał

ocenił(a) film na 10
tisoc

A czy ja komuś czegoś zabraniam? Tylko dobrze radzę, żeby niektórzy nie robili z siebie idiotów. Dobry zwyczaj mówi, że jak się czegoś nie wie, czy nie rozumie, to się nie zabiera głosu, ale nie wszyscy na tym portalu znają jakiekolwiek zwyczaje

fillossotto

Twierdzisz, że nie zabraniasz a napisałeś do Siwusa "nie komentuj".... To wolny kraj i jak ktoś chce z siebie robić barana to jego sprawa i tobie, mnie, innym NIC DO TEGO. Ma takie święte prawo. Przykłady można mnożyć nie tylko w świecie polityki. Widzisz baran i nie gadasz... Proste? Po za tym siwus bardzo inteligentnie rejsowsko komentował.

tisoc

Popłakałem się że śmiechu. Siwus komentuje udając Maklakiewicza, a ten gość wziął to na serio. Jeszcze pisze że jak się czegoś nie wie to się nie zabiera głosu :D komedia!

macioshow

rejs...

ocenił(a) film na 7
macioshow

Koleś za grosz nie wyczuł, tak przecież wyraźnej, ironii Siwusa :) Tyma  sobie umieścił w awatarze, a taki niekumaty - nie widzi nawet oceny, którą wystawił Siwus :)

macioshow

A może on też zrobił to przewrotnie? Za dużo się tutaj ludzie spinają

tisoc

Ale on mu niczego nie zakazywał, tylko radził a to jest sporo różnica...

ocenił(a) film na 10
fillossotto

Ty mnie tu krytykujesz. A ja mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, to nikomu nie podoba się. Więc dlatego, z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie...

siwus202

A może dla jaj tka napisał:) Ty przewrotnie, on też:)

ocenił(a) film na 7
gurus78

To miał być przewrotny wpis?
"A ile masz lat kolego??? Jak wtedy nie żyłeś, to nie zrozumiesz wiec nie komentuj. Ten film to cały tamten system"
W takim razie każdy musiałby takim być.
Tu nie ma nawet mikrograma ironii.

ocenił(a) film na 10
siwus202

Pan mówi o filmie, ale pan ma na mysli wyłącznie treści, ktorych tu nie ma. No więc jeśli to jest forma bez treści, to nie ma to waloru obiektywności, no wiec jest to formalizm. I to jest groźne.

ocenił(a) film na 1
siwus202

masakra, wyłączylam po pół h.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones