PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719038}

Rekinado 3: O rybia płetwa

Sharknado 3: Oh Hell No!
3,6 3 590
ocen
3,6 10 1 3590
3,5 4
oceny krytyków
Rekinado 3: O rybia płetwa
powrót do forum filmu Rekinado 3: O rybia płetwa

Kolejna część Rekinado potwierdza, że to najlepsza seria filmów spod znaku "Z" :D Przy ostatnich scenach po prostu zaniemówiłem. Co oni tam wymyślili, to przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. A filmów klasy Z widziałem już bardzo, bardzo dużo :)

Ciekawe czy utrzymają tempo i w przyszłym roku wyjdzie kolejna część :)

pg1983

pewnie tak, poniewaz chętnych do oglądania przybywa( czyt. kupujących dvd, przynajmniej w stanach) .Smutne to, ale nie mnie rozliczać ludzi ze straconej bezpowrotnie ponad godziny z życia ( żadne dorabianie ideologii tu nie pomaga :D)

ocenił(a) film na 6
piciu6

:) Oczywiście nie oglądam tylko takich filmów. Idąc Twoim tokiem myślenia, to po co spać? :)

Nie żałuje czasu "straconego" oglądając takie filmy. Gdy jest 23:00 na zegarze, a spać się nie chce to nie mam ochoty już robić niczego konstruktywnego czy "odpowiedniego". Po prostu chcę się trochę rozerwać.

ocenił(a) film na 5
pg1983

Przecież w napisach do R3 jest już zapowiedziane R4 :P

ocenił(a) film na 6
rozkminator

Tak widziałem, że będzie 4. część, ale daty nie podali :)

ocenił(a) film na 5
pg1983

Wyrobią się za rok jak zwykle :P

ocenił(a) film na 5
pg1983

Najbardziej odjechana część, ale fabularnie raczej słabsza od dwójki moim zdaniem. Ale "fabuła" jest tutaj najmniej ważna. Hoff ratuje cały film, szczególnie końcówkę w kosmosie. No i razem z rekinami wylądował na Księżycu. Odjazd !

Mauna_Kea

Ta część była zdecydowanie najzabawniejsza. Może to moje poczucie humoru ssie, jak często mi mówiono, ale tą komedyjkę na nudny wieczór przy piwku :D Bardzo umila czas. Zaczęliśmy nawet nową grę "co stanie się dalej", ale cholerka, nikt nie pomyślał o kosmosie. Choć ja zgadłam, że ona urodzi w ubraniu (czułam się jakby wygrała w lotto, choć to była tylko jedna puszka, no ale...).

ocenił(a) film na 4
revira

Też obstawiałem, że urodzi w czasie walki, a że rekiny dolecą do nich w kosmosie też przewidziałem, skoro już się tam znaleźli.

ocenił(a) film na 5
pg1983

Zgadzam się w 100%. Film jedyny w swoim rodzaju. Do tego same gwiazdy. Z niecierpliwością czekam na czwórkę.

ocenił(a) film na 3
pg1983

Proponuję film o rozterkach rekina-geja, który podlega społecznemu ostracyzmowi ze strony innych, zacofanych rekinów.

pg1983

Trójka najlepsza jest, czwórka to juz troche gorzej, jeszcze Ośmiorekimn mnie tak rozwala tylko hehe i Żabigród- frogtown

ocenił(a) film na 2
pg1983

Rekiny w kosmosie! + Hasselhoff na Księżycu!! + poród w rekinie!!! Zdecydowanie najlepsza część serii. Dozgonne uznanie z mojej strony dla twórców.

pg1983

Ja też zaniemówiłam,a zdarza mi się to bardzo rzadko,bo sporo filmów w swoim życiu widziałam.Włączyłam kiedyś przypadkiem telewizor akurat na tę końcówkę.W ten sposób odkryłam tę serię.Tym ,którzy pastwią się nad kinem tego typu,odpowiem,że podziwiam twórców za dwie rzeczy:dystans do siebie,który sprawił,że po klapie części pierwszej,zaczęli robić parodię i nieprzebrane pokłady fantazji,które pozwalają im wymyślać takie absurdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones