PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106337}

Rekonstrukcja

Reconstruction
7,4 5 889
ocen
7,4 10 1 5889
6,7 3
oceny krytyków
Rekonstrukcja

"Rekonstrukcja" to dramat opowiadający historię dwudziestoparolatka, fotografa Alexa (Nikolaj Lie Kaas), który stawia swoje życie na głowie. Pod wpływem zauroczenia piękną Aimee (Maria Bonnevie) porzuca dziewczynę, Simone (również Maria Bonnevie). Spodziewa się sielskiego życia u boku nowej kobiety, zamiast tego los sprawia mu wielką niespodziankę...

rzastina
opis użytkownika

Pewnego wieczoru, Alex nagle porzuca swoją dziewczynę - Simone, aby móc spotykać się z piękną Aimee. Przy jego spotkaniach z Aimee, czas i miejsce przestają istnieć, a Simone nagle staje się dla niego nieznajomą osobą, do której nie może już wrócić. Alex'a przyszłość to miłość Aimee. Lecz czy będzie miał na tyle odwagi by ją ogarnąć? Psychologiczny, romantyczny dramat o człowieku, który zapomina o swojej przeszłości i jest zmuszony uwierzyć w miłość żeby zdobyć przyszłość.

bumru
opis użytkownika

Debiut reżyserski Christoffera Boe'a to, jak mówią sami twórcy, "surrealistyczna historia miłosna". Film zdobył nagrody na najważniejszych festiwalach w 2003, w tym Złotą Kamerę na MFF w Cannes i Nagrode FIPRESCII na MFF San Sebastian.
Fabuła opowiada historię fotografa Alexa i pięknej Aimee, którzy spotykają się przypadkowo i zakochują się w sobie. Wielkim wyzwaniem dla łączącego ich uczucia, będzie czas i labiryntowa, mroczna przestrzeń Kopenhagi.
[opis dystrybutora]

widzew894ever
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones