PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290205}
5,2 2 878
ocen
5,2 10 1 2878
Reno 911 : Miami
powrót do forum filmu Reno 911!: Miami

Film jest nudny i tylko idioci znajda w nim cos smiesznego... Totalna porazka!

lukas999

Wytrzymałem tylko pół godziny i wyłączyłem. Widziałem wiele bardzo złych filmów ale to było ponad moje siły.

ocenił(a) film na 3
lukas999

może dlatego że to film o idiotach? tani, nieszczególny, czasami słów brakuje na głupote tej policji - jeżeli takie byo założenie twórców, to sie im udało

ale na to jak rozwalaja mustangi, to nie mogłem patrzeć ...

lukas999

Obejrzałem ... cały ... i jeszcze do siebie nie doszedłem. P.O.R.A.Ż.K.A. To nie jest film o głupocie policji tylko o głupocie twórców filmu. 1/10 to i tak za dużo.

lukas999

Zadziwia mnie, jak coś co mnie strasznie bawi w postaci 20 minutowych odcinków potrafi zanudzić na śmierć w większej dawce. Reno 911 to świetna parodia serialu COPS, ale nie nadaje się na film. Wg mnie zepsuli sobie tym tylko opinię.

ocenił(a) film na 1
lukas999

Jedyny film którego nie obejrzałem do końca. Reno 911!: Miami tak jarzy głupotą że rzygać się chce:/ 1/10

lukas999

ależ kaszana a nie film....coś strasznego, że też im nie szkoda kasy na taśmę

ocenił(a) film na 10
lukas999

nie znacie sie na dobrym humorze, zauwacie akcenty, gagi tych aktorow, sceny drugoplanowo, ten film dopiero moze sie spodobac jak sie oglada poraz trzeci. Glupiutka komedia, ale taka wlasnie ma byc i to jest w tym najlepsze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones