Resident Evil: Extinction

1 godz. 34 min.
6,7 82 257
ocen
6,7 10 82257
5 458
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":4}
{"type":"film","id":186641,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Resident+Evil%3A+Extinction-2007-186641/tv","text":"W TV"}]}

Milla Jovovich wraca w trzeciej odsłonie "Resident Evil"! Ten przepełniony akcją i niesamowitymi efektami specjalnymi film rozgrywa się tym razem na pustyni w Nevadzie, gdzie rozgrywa się największa w historii walka pomiędzy zombie a ludźmi! Las Vegas to rozrywka i słońce... No tak, przynajmniej jest tu jeszcze słońce... Miasto wygląda jak reszta pustyni, a jedynie kilka zardzewiałych znaków przypomina o czasach minionej świetności! Tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę, ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna (Oded Fehr, Mike Epps, Ali Larter, Ashanti) muszą stawić czoła hordzie prawie martwych istot! Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel - nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów!

opis dystrybutora dvd

Akcja filmu dzieje się kilka lat w przyszłości, po tym jak korporacja "Umbrella" straciła panowanie nad wirusem "T", który przemienia ludzi w zombie. Alice (Milla Jovovich), Claire Redfield (Ali Larter) oraz nieliczni, którym udało się przetrwać, podróżują po resztkach świata w opancerzonym konwoju. Udają się na Alaskę, przez pustynię Nevada, by położyć kres temu, co się stało. Na ich drodze stają spragnione krwi zombie oraz intrygujący dr Isaacs (Iain Glen), odpowiadający za postać Nemesisa.

InowroclawskiWilk
opis użytkownika

Alice (Milla Jovovich), prowadzi opancerzony konwój z ludźmi, którzy nie są zarażeni wirusem T, na Alaskę. Korporacja Umbrella nie zapanowała nad wirusem, wynikiem czego, cały świat został skażony. Jedyna szansa to dotarcie do najmniej zaludnionych regionów kuli ziemskiej. Dr Isaacs (Iain Glen), jeden z twórców wirusa, za wszelką cenę próbuje przeszkodzić ocalałym w dotarciu do celu. Pomaga mu, skonstruowany przez niego dzięki wirusowi T, mutant najnowszej generacji.

djk_25
opis użytkownika

Historia trzeciej części "Resident Evil" toczy się 3 lata po zrzuceniu bomby termo-jądrowej na miasto Racoon City. Korporacja Umbrella nie zdołała opanować rozprzestrzeniania się wirusa T, który niekontrolowany wywołał epidemię na skalę światową. Alice (Milla Jovovich), która już nieraz miała do czynienia z Umbrellą, organizuje konwój, którym wraz z grupą cywilów próbuje się przedostać na Alaskę przez pustynię Nevada.

T_virus
opis użytkownika