PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 863
oceny
6,7 10 1 83863
6,0 6
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Śmieszne teksty...

ocenił(a) film na 8

Śmieszne teksty we wszystkich częściach RE:4...
...żart z tą 4, ogólnie we wszystkich częściach.
Jakie teksty waszym zdaniem były zabawne, śmieszne itp. (jeżeli takie były:D).
Mi osobiście podobał się tekst "...Wygląda na to, że pójdziemy schodami..." z pierwszej części filmu gdy One z dwoma innymi komandosami otwierają drzwi windy i wtedy pada ten rozbrajający tekst:D.

użytkownik usunięty
boyve5013

ha ha ha ha ha ha (sarkastycznie) A teraz powiedz ile ty masz lat że cię taki płytki humor a raczej żaden humor bawi?

ocenił(a) film na 8

A ogladales film?!
Jak tak to najwidoczniej nie zrozumiales tej sytuacji zawierajacej element humoru sytuacyjnego.
Jesli nie to znaczy ze poprostu nie pwinienes tu pisac;)

ocenił(a) film na 7
boyve5013

A niby co takiego śmiesznego było w tej scenie? Chcesz mi powiedzieć, że scena w której otwierają drzwi od windy i widzą, że windy znajdują się na dole szybu rozwalone i stwierdzenie, że muszą wziąść schody jest śmieszne? Jeśli tak to chyba należysz do ludzi, którzy śmieją się z byle czego.

ocenił(a) film na 8
spectralheaven

A mieli inne wyjscie...?!:D
Czy wiec stwierdzenie "Wyglada pojdziemy schodami" nie wydaje Ci sie zabawne. Z reszt w takim napieciu jaki towqazyszyl mi jakies 4 lata temu gdy znajomki po raz pierwszy pokazali mi ten film to mnie to rozbroilo tak jako s wyszlo. Po za tym gdybym smial sie z byle czego, to jak myslisz, nie wysmial bym i Ciebie;)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
boyve5013

Fuck jak ciebie trzymał ten film w napięciu to nie polecam oglądać mocniejszych i prawdziwych horrorów czy thillerów bo umrzesz na zawał serca w czasie seansu. xD Ja się śmiałem z absurdalnych i głupich scen które "chciały być realistyczne" (we wszystkich częściach) a nie z dialogów które były denne.

ocenił(a) film na 8

Nie lubie Totalnej rzezni...
I nie odladalem innych horrorow z wyboru, a Resident spodobal mi sie wlasnie dla tego ze krew nie bryzgala po ekranie;)
Owszem moze i mam slabe nerwy ale pisze co czulem 4 lata temu - teraz jest co innego, miedzy innymi dlatego ze film znam na pamiec tak jak niektorzy Shreka:D!
(Wybaczcie bledy w pisowni - nie posiadam polskich znakow w systemie!)

użytkownik usunięty
boyve5013

Sam się zacytuję xD "nie polecam oglądać mocniejszych i PRAWDZIWYCH horrorów czy thillerów" Wszelkie filmy z serii sieka na ekranie to nie horrory to czarne komedie xD

ocenił(a) film na 8

No to w takim razie nie lubie "czarnych komedii"
:D

użytkownik usunięty
boyve5013

Hmmm w sumie to chyba obraziłem czarne komedie bo są takie co są naprawdę fajne a nie związane z sieką. Hmm źle to ująłem, chodziło mi, że w tych filmach siekach można się śmiać z wyobraźni twórców ile to człowiek ma krwi w sobie i z jakim ciśnieniem nią pryska xD No i że są one po prostu absurdalnie głupie.

ocenił(a) film na 7
boyve5013

Dobra to ja się wypowiem na temat. W pierwszej części rozbawił mnie jeden tekst Rain:
"Jak stąd wyjdę, to pójdę się pieprzyć".

ocenił(a) film na 8
RackerMan

O jak milo...
Mozna?! Mozna!

boyve5013

Gdy Nemesis zabił oddział S.T.A.R.S, a L.J. rzucił swoje pistolety na ziemie i powiedział szacunek, zabawne też było wtedy, że na czytniku Nemesisa zagrożenie zmieniło się z minimalnego na zerowe.

ocenił(a) film na 6
boyve5013

Śmieszne teksty






























To by było na tyle,dziękuje za uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones