PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 940
ocen
6,7 10 1 83940
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

COOOL!

ocenił(a) film na 10

Resident Evil 1 byl poprostu slaby, 2 BYLA JUZ ZAJEBISTA !!! A tymczasem ciekawe jaka bedzie 3 czesc :D !

Rzeznik_z_Watykanu

wrecz przeciwnie kolego jedynka byla fajna 2 to kaszana a 3 bedzie zalosna

ocenił(a) film na 10
Rudolf_2

W pierwszej czesci wiecej lazili niz bylo akcji z zombimi.

Poznaj_Rzeznika

kazdy uwaza po swojemu. ja jezeli chce miec wiecej akcji z zombiakami to sobie puszczam noc, swit ,....., zywych trupow i wystarcza mi to na dlugi czas:D pozdro

ocenił(a) film na 3
Rudolf_2

No według mnie 1 była lepsza od 2, ale 2 też była dobrym filmem.

ocenił(a) film na 4
Daywalkerp

Jeśli chodzi o mnie, to lepiej oglądało mi się drugą część, chyba dla tego, że nie była tak nudna jak pierwsza. Ale ogólnie mówiąc, oba filmy są raczej słabe.

ocenił(a) film na 8
opoz

JEDYNKA najlepsza 2 totalne dno!!!3 nie bedzie na co patrzec szkoda kasy a szkoda bo gra była świetna i po 1 spodziewałem sie jeszcze lepszej kontynuacji ale sie zawiodłem/!!

Rzeznik_z_Watykanu

1 nudna. Apokalipsa super. fajny byl nemesis i milla zabijajaca wzrokiem, film skonczyl sie w podlym momencie czekam na 3!!

ocenił(a) film na 7
Mona

Pierwsza cz. miała fajniejszy klimat... Szkoda tylko, że nie trzymali się tak bardzo fabuły gry... Mogliby inaczej to zrobić... Rezydencja, nagle wyskakuje zombie... Zombie nie powinny chodzić takimi wielkimi grupami...
Druga cz. nie miała ani troche klimatu gry... Natomiast było więcej akcji...
Ogólnie te dwa filmy mi się spodobały, ale tak jak powiedziałem... Powinny być bardziej podobne do gier...

ocenił(a) film na 8
InowroclawskiWilk

dRUGA CZĘŚC BYŁA DENNA a Nemesis-pożal sie Boże.W grze był przerazający a w filmie chodzaca kupa mięsa.Film do bani bez jakiegokolwiek klimatu.Pod koniec filmu Alice po katastrofie wraca do życia żeby pracować spowrotem dla Umbrelii by potem zbuntować sie i dowodzić hordą zombich po to aby opanowac świat.I co dobry scenariusz wymysliłem;-)

ocenił(a) film na 10
InowroclawskiWilk

No jak 2 czesc nie miala klimatu gry?!?! Nawet walka policjantow jest prawie taka sama jak w filmiku jak sie wchodzi do gry w RE3:Nemesis!!! Kto gral ten wie!!! W grze zombie byly malymi grupkami, bo duzej grupy by sie nie rozwallilo samemu, a duza grupa zombich w grze byla tylko w filmiku poczatkowym! Wiec jest podobna do gry.

ocenił(a) film na 2
Rzeznik_z_Watykanu

Jak dla mnie, to obydwie cz. są zupełnymi gniotami, które nie zasługują na sygnaturkę RE - film urąga całemu zamysłowi gry - dno! :(

ocenił(a) film na 7
Rzeznik_z_Watykanu

"A tymczasem ciekawe jaka bedzie 3 czesc :D !" jak to nie wiesz jaka bedzie 3 ? juz nawet ocena jest - tylko zobac ile glosow... !!

******** no comment

Marucins

Hm..... zapewne 3 bedzie niezbyt ciekawa bo jezeli Alice juz zabija wzrokiem ( co jest conajmniej żałosne) to co bedzie robić w 4???
Jak narazie jedyne co widze dobrego w tym filmie to Sienna Guillory....
A ja i tak czekam na filmowa odsłone Prince of Persii =)

Cahir_Mawr_Dyffryn

Pewnie w 4 alice bedzie zabijac samym wyglądem, albo znowu beda na niej robic eksperymenty aż zamieni się w zaślinione warzywo. A Jill Valantine uratuje ja, pokroi w plasterki i wrzuci do zupy i da ubogim zombii by sie najadly.
A co do Prince of Persja to tez na to czekam :)

Kircor

I znow Kircorze ci odpowiem=) wiem co sie stanie z Jill ..............
przykro mi ale zginie w tej czesci wiec twe plany nie wyjda=( szkoda Sienny

Cahir_Mawr_Dyffryn

to pewnie bedzie tak:
Dawno, dawno temu istnialo Reecon City, w ktorym zyla Jill i Alice, Alice zabiła wygladem Jill, pocwiartowala ja na kawaleczki, nastepnie dodala
przyprawy i tak powstały hińskie zupki knora =)

...::: mam jeszcze pare innych wersji :::...

zapomnialbym o tym ze Alice zupka bedzie czestowac bezdomne zombii

________________
albo alice zabije Jill ta wstanie z grobu i tak jak w czesniejszej wersji, wiem ze to brutalne sposoby ale to ma byc HORROR

Cwiartowanie mialoby sie odbyc na zywca =D

Kircor

troche mnie ponislo, ale jesli chodzi o filmy to obydwie czesci moga byc. nie mozna oceniac filmu ktory nie wyszedl, tak jak to bylo z filmem Eragon gdzie jakas osoba przeczytala 3 rozdzialy i mowi ze ksiazka jest totalnym dnem. By cos osadzic trzeba obejrzec do konca lub przeczytac zalezy czy to jest film czy ksiazka. mysle ze moc Alice zostanie odebrana bo to yb byla przesada. Nie bylo by wtedy akcji, zabulaby wszystko w prominiu 500 km. W drugiej czesci troche nie podaobaly mi sie zombii, gdyz poruszaly sie troche za szybko, one nie chodzily powoli jak to byc powino tylko biegaly. Czy to byl bieg za zdobycza? kto pierwszy dogoni ten dostanie? zombii powiny byc takie same jak w 1, wolne. A to ze w grupkach chodza to nie znaczy ze tak caly czas jest, poprostu gonily swe, jakby to ujac "pozywienie". Jeden gonil a gdy nastepne wyczuly tez sie przylaczyly.

Kircor

Mnie podobały się obydwie cześci, dwójka bardziej, być może dlatego, że na niej byłam w kinie,a na jedynce nie. Chciałabym ,.aby trzecia częśc, była tak dobra jak dwa pozostale filmy, ale to tylko moje pobożne życzenia. No bo skoro dwa filmy sa dobre to w końcu jakiś muszą skopać, co nie? Wszystkie nie moga im wyjść genialnie:) No i chamskie jest w 2 to, że urwane jest w takim momencie...

Rzeznik_z_Watykanu

2 była zaje ? omg ~~ 1 była zdecydowanie lepsza, klimatem miazdzy 2 część ;/

Rzeznik_z_Watykanu

Nie czytałem wszystkich opinii, ale moja jest taka, że pierwsza część filmu byla jak dla mnie całkiem niezła, kontynuacja w zasadzie w miarę udana, ale moze to dlatego, że wiele się po niej nie spodziewałem, natomiast co do trójki to jestem dobrej myśli. Ma się dziać na pustyni czy coś takiego więc sceneria całkiem pociągająca. Zresztą jakie by nie było i tak dla Milli się obejrzy:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones