PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 939
ocen
6,7 10 1 83939
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Fantastyczny, Milla Jovovich świetnie zgrała się z rolą. Fabuła jest niesamowicie wciągająca a efekty tylko zachęcają. Z wszystkich części ta podobała mi się najbardziej.Polecam wszystkim

użytkownik usunięty
Ayo23

Mi się też bardzo podobała, ale uważam ja że żadna część nie pobije 1 części :).

pierwsza była też fajna ale najbardziej podobała mi się Resident Evil:Zagłada :)

użytkownik usunięty
Ayo23

Heh fajnie w Zagładzie wyglądały zombie ;P

jeju były straszne naprawdę.Oczywiście każdy ma inny gust i rozumiem jeżeli Tobie podoba się inna część:) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Ayo23

Znaczy się mi się najbardziej podobają części 1-3. Afterlife był niezły ale nie taki jak 1-3. Retrybucja też była niezła. Czegoś brakuje w 4 i 5 ale 1-3 THE BEST ;D

ocenił(a) film na 8
Ayo23

Mi tez sie najbardziej podobala zaglada, zobaczymy co bedzie w 6 (jezeli powstanie)

masitax

Wydaję mi się że będzie kolejna część

ocenił(a) film na 8
Ayo23

Obys mial/miala racje :D

ocenił(a) film na 5
Ayo23

dla mnie w tym filmie zabrakło mrocznego klimatu z 1 i 2

ocenił(a) film na 6
Ayo23

Mnie też ta cześć najbardziej przypadła do gustu. Klimat podobny do starego, dobrego Mad Maxa. Świetna scena z płonącymi ptakami (Alice to płonąca dziewczyna ;)

Ayo23

Nie oglądałem jedynki, dlatego podczas oglądania tejże części zastanawiałem się co jak gdzie i po co, ale po tytule wywnioskowałem, że była jakaś zagłada, która zmiotła ludzi.
Nie mniej jednak przyjemnie się oglądało, dużo krwi i flaków, a w przerwach pomiędzy jedzeniem ludzkiego mięsa przez zombiaków a nalotem kruków z 'Ptaków' były fajne sceny akcji w wykonaniu Alice. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones