Niekonsekwentny wątek Carlosa

Przecież został zaszczepiony w drugiej części, tzn. został mu podany antywirus. Ugryzienie nie powinno mieć na niego żadnego wpływu. Bez sensu.

5
  • został ugryziony przez zmutowanego więc to co innego ;) bardziej mnie raziło, że L.J. tak długo wytrzymał zakażenie, chyba ponad dobę...

  • Witaj. Postanowiłem sobie odświeżyć całą serię RE, aby idąc w piątek na premierę 6-tej części, pamiętać dokładnie, co i jak.
    Zastanawia mnie jedna kwestia. Skoro Alice między 2-gą, a 3-cią częścią odłączyła się od Carlosa, L.J'a, Jill i Angie, to co stało się z tymi dwiema ostatnimi, że nie znalazły się w tym konwoju? Wogóle w 3-ciej części nie było o nich wzmianki. O ile Jill zapewne również postanowiła iść swoją drogą, to ciekawe, co stało się z dziewczynką - Angelą. Była przecież uodporniona na wirus. Z tego wynika, że albo musiała im się zgubić podczas jakiejś walki, albo rozszarpały / zjadły ją zombie, albo zmarła na skutek jakiejś choroby. Mogli chociaż 1-2 zdania wspomnieć o niej w 3-ciej części (Carlos / L.J. / Alice), a tak to trzeba się domyślać. No chyba, że twórcy specjalnie tak to zostawili. Na zasadzie - bohaterowie wiedzą, co się stało, ale nie chcą wracać do tego tematu. A jak Ty sądzisz? :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: