PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 939
ocen
6,7 10 1 83939
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

To są moje klimaty ,film jest rewelacyjny ,Mila Jovovich w swej roli jest rewelacyjna wręcz doskonała. Uwielbiam ten film opis umieściłem opisując pierwsza cześć tej serii. film oceniam na hot 10. Wspaniała i klimatyczna muzyka , doskonałe zdjęcia ,efekty specjalne, fantastyczna na wysokim poziomie gra aktorska i duże uznanie dla reżysera tego filmu. Polecam i przyjemnością obejrzę ponownie kolejne części jak i cały film. Prawdziwi koneserzy kina powinni mieć całą składankę 4 części w swym zbiorze filmów.

ocenił(a) film na 7
sebastiannycz

Ja bym tej składanki nie określił jako horror. A pierwsza część wg. mnie była nudna

ocenił(a) film na 10
sebastiannycz

Podpisuje się pod twoja wypowiedzią, masz racje w 100%!!! Moje zdanie jest takie same ! :) To sa tez moje klimaty! Piękny film. Najbardziej podoba mi sie właśnie "Zagłada"

ocenił(a) film na 10
Santiago18

dzięki pozdrawiam i zapraszam do grona znajomych

użytkownik usunięty
sebastiannycz

Tak "piękny" film a szczególnie te sztuczne efekty specjalne, a kolejne części przebijają głupotą samego siebie i dodatkowo jeszcze gorsze sztuczne efekty specjalne, które są bardziej wytworem jakiejś ekipy amatorów a nie profesjonalnych, zawodowych speców od FX.

użytkownik usunięty
sebastiannycz

bez przesadyzmu ...

ocenił(a) film na 10

a mnie się podobał tobie nie musi to jest moje zdanie dzięki za komentarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones