PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 939
ocen
6,7 10 1 83939
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Już nie było tego klimatu jak w poprzednich częściach i jest to film postapokaliptyczny, z klimatem bliżej do drugiej i trzeciej części "Mad Maxa". A i co to za głupota z tymi krukami? Co to - jakieś nawiązanie do "Ptaków" Hitchcock?
Na plus jest to, że pojawiło się tu większość aktorów z poprzedniej części - w tym Iain Glen, który zagrał zresztą tak samo dobrze jak w dwójce. Zdziwiło mnie także pozytywnie to, że pojawił się tu Linden Ashby - znany z roli Johnny'ego Cage'a z "Mortal Kombat". Szkoda tylko, że nie zagościł zbyt długo na ekranie.
"Resident Evil 3" oceniam na 5/10 - o jedną ocenę niżej niż część 1 i 2. Mam zamiar jeszcze obejrzeć kolejną część, no, ale po tym co widziałem w zwiastunie to mam wrażenie, że będzie jeszcze gorsze szambo niż część trzecia.

ocenił(a) film na 8
Axel

Racja 1 i 2 była lepsza ale po obejrzeniu 4 stwierdzam że 3 część jest jeszcze znośna, to co się w 4 wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie, duzym plusem jest muzyka , a minusem Wesker (główny przeciwnik Alice) który unika kul i wyprawia jakieś cuda na ekranie jakby uciekł z planu Matrixa i te świecące oczy jak u jakiegoś wilkołaka dno totalne, to jest dopiero żałosna część, seria Resident Evil zakończyła się dla mnie na 3 części, teraz każdy myśli tylko o tym żeby było mnóstwo efektów specjalnych i wspaniałę 3D a fabuła płytka i prosta jak konstrukcja cepa, bo przeciez liczy się tylko to żeby było efektownie

ocenił(a) film na 5
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

ocenił(a) film na 6
Axel

niestety trójeczka wyraźnie słabsza niż 1-2 część.

ocenił(a) film na 5
djendriu92

Zupełnie się nie zgadzam. Jedynka miała wprawdzie szczątkowy klimat, ale była nieznośnie nudna, o dwójce lepiej nie mówić, bo dysponując tak dużym potencjałem wyjściowym wyszła ledwo strawialna papka, a trójka, pomimo iż daleko jej do porządnej, potrafiła zapewnić jednak jakąś tam frajdę. Następnych jeszcze nie widziałem. Podsumowując: jedynka - 4/10, dwójka - 3/10 i trójka - 5/10.

Axel

a ja jestem całkowicie innego zdania, 1 była prowadzenie spoko, 2 średnia,a za to 3 mi sie podobała. W 3 jakoś tak więcej się dzieje jakby... chodzi mi o postać Alice, ma jeszcze te dodatkowe moce, to co z krukami zrobiła mi się podobało. Chociaz mysle teraz tak ze chyba mało tych zombie było niż w 1

ocenił(a) film na 5
Axel

Scena z ptakami jest najlepsza w tym filmie wg mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones