PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 947
ocen
6,7 10 1 83947
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Taa, a świstak siedzi

użytkownik usunięty

Ktoś zgłupiał! Naprawdę! Popatrzcie w zakładkę "ciekawostki" związane z tym filmem: "Film był kręcony w Toronto". Zaraz mnie szlag trafi! Jeszcze nie ma scenariusza! Obsady! Reżysera! Nawet tytułu. A tutaj film był... Trzymajcie poziom jak pragnę zdrowia! Powstrzymuję się od pisania przekleństw, ale cisną mi się na usta. Ktoś to kotroluje, czy każdy może wpisać, co chce i punktować dla sportu?

tak, to jest najlepsze, nie ma scenariusza jak mowisz a film juz jest nakrecony, a ostatnio czytalam w gazecie ze Alice TYM RAzem bedzie ratowala swiat przed wirusem i zoombie, ciekawe co nie? A co ona caly czas robi? Ratuje
pozdrawiam

Ale jeszcze lepsze jest to, że wg Filweb bedzie Resident Evil 4 i to z identyczną datą premiery jak 3-ka tzn 1.01.2008

A mnie się najbardziej podoba to że 225 osub wystawiło temu filmowi ocene. Ciekawe gdzie go oglądali :-D

ocenił(a) film na 7
Stachu_c

Pewnie fani i antyfani głosują... Ja jestem fanem chodź oceny jeszcze nie dałem, choć już chciałbym dać 10/10 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones