PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 844
oceny
6,7 10 1 83844
6,0 6
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

co tu kryć...

ocenił(a) film na 6

głupi, naprawdę głupi, ale tylko w paru momentach, poza tym idealny do zabicia nudy, ogląda się szybko, nawet nie wie, się kiedy i już napisy... bardzo dobra muzyka ( z małym wyjątkiem ), dużo dobrej akcji i nie zanudza, do horroru mu daleko ale poza tym całkiem całkiem, szkoda, że scenariusz jest podziurawiony - wystarczyło by trochę pracy i byłby pozbawiony tych większych bezsensów

ocenił(a) film na 6
oyasumi9

Proste,niezbyt ogarnięte kino, dobra rozrywka,bo przecież nie musimy nic wymagać od niego. O to w tym wszystkim tutaj chodzi. Jeżeli w taki sposób podejrzenie do niego (co dla mnie i dla Ciebie jest oczywiste) będziemy zadowoleni.

ocenił(a) film na 5
oyasumi9

Jestem zadowolony po seansie tego prostego i rozrywkowego kina. Owszem - cenię sobie rozrywkę znacznie wyższych lotów niż ten film ale zaskoczyło mnie to że tak dobrze się ten film ogląda. Jednak więcej jak 5/10 nie daję bo jednak jedynka jest o tę gwiazdkę lepsza, a sam gatunek filmu nie jest moim ulubionym.

ocenił(a) film na 2
oyasumi9

Głupi ? To dlaczego oceniles na 6 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones