PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 939
ocen
6,7 10 1 83939
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Bardziej przypadkiem aniżeli wg upodobania obejrzałem trzy części Resident Evil - z braku laku
zdecydowałem się na kino dla tzw. odmóżdżenia - chociaż ten specyficzny gatunek filmów oparty
na grach to nie moja bajka. O ile częśc pierwsza nawet mi się podobała - powiedzmy w
granicach 6/10, to dwójka już dużo mniej tak na 4/10 a częśc trzecia spokojnie na 5/10.
Miodnie się to ogląda pomimo tego iż nic wielkiego się tutaj nie dzieje to sam seans jest dośc
przyjemny ( na ile może takowym byc seans w którym widzimy zombie wgryzające się w ludzkie
mięso ) - coś w tym filmie jest że ogląda się go jak fajny teledysk i płynie sobie seans miło aż po
końcowe sceny i ani na chwilę się nie nudziłem. Rozrywka jaką dostarcza ten film nie jest
najwyższych lotów ale też takowej nie oczekiwałem. Za to jest dośc fajny apokaliptyczny klimat i
jedna znakomita scena akcji że ją tak nazwę "ptaszna " :-P

No i Milla Jovovich która swój talent pięknie marnuje na takie produkcje ale której oryginalna
uroda zawsze jest dla mnie miła do oglądania.

Słowem: nic nadzwyczajnego ale w swojej kategorii SF/horror/akcja film się broni
chociaż...mógłby byc dużo lepszy i nieco dłuży niż osiemdziesiąt parę minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones