PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 128
ocen
6,7 10 1 83128
4,5 10
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Ale i tak to niewiele zmienia. Film po prostu jest średni, nie ma w nim ani troszeczkę klimatu, który był przecież atutem gry. Nie mówiąc już o wielu faktach, które nie mają nic wspólnego z gierką. Typowy średniak do obejrzenia.

ocenił(a) film na 5
opoz

Ha ale stary temat !.Aż mnie korci odświeżyć ...Cóż ,sądzę podobnie lepsza od jedynki ale nie zmienia to faktu że jest średniakiem ...Nadal nie rozumiem boom'u na residenta...może do kolejnych części się przekonam choć podchodzę do tego sceptycznie...5/10

ocenił(a) film na 5
Tommy_Filmweb

Ja ostatnio gdzieś natknąłem się na FW na tematy z roku 2003 czy 2002. Nawet nie wiedziałem, że ta strona jest taka stara ;)
(ruszyła 18 marca 1998).

Wracając do meritum... mi się nieco bardziej podoba część pierwsza, ale tu rzeczywiście jest więcej z klimatu samych gier.
Sam film to jak ktoś trafie napisał wyrwidolar. Bardzo słaba akcja, zero horroru, jakość fabuły, aktorstwa, realizacji włącznie z efektami specjalnymi etc.
Na realizację wydano aż 45mln$, co w 2004 roku nie było wcale kwotą strasznie niską. Kompletnie tego po filmie nie widać. Bardzo słabe ujęcia rodem z kina lat 90.

obejrzeć można, robię to już pewnie trzeci raz, ale tylko jednym okiem i bez wypieków na twarzy. Filmidło
5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones