PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 117
ocen
6,7 10 1 83117
4,5 10
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

O co tu codzi?

ocenił(a) film na 10

Jedynka zakączyła się żę Alice wyszła z tego szpitala i zaobaczyła gazete , gdzie pisała ,,marsz zmarłych'' i wiadziała bałagan w mieście !! A Nemesisi gdzieś uciekł do innej części miasta !! A nowy zwiastun do RE2 pokazuje że śa jeszcze ludzie i Nemesis dopiero jest aktywny !! O co ty chodzi !! NIech mi ktoś to wytłumaczy !!

użytkownik usunięty
RE2

Możę początek tej akcji rozgrywa ise kiedy jeszcze Alice jest jeszcze w tym szpitalu !! I jak w jiedynce jest pokazane że Nemesis idzie to moze dopiero został ożywioy czy jakoś tam !! Ale ja nie moe się doczekać !! Napewno edzie lespzy od edynki !!

RE2

W jedynce nie bylo zbytnio mowy o nemezisie, Matta Addisona zabrano dopiero do projektu nemezis wiec jest logicze że w drugiej częsci dopiero jest aktywny. Druga sprawa która również wydaje się logicza że w tym zniszczonym mieście musiał ktoś przezycz żeby Mila miała towarzystwo i nie błąkała sie sama po mieście.

użytkownik usunięty
RE2

Przecierz pod koniec filmu nemesis "ukąsił" jednego klijenta i jak wyszli z ULA to temu klijentowi mały nemesis wychodził z renki stąd nemesis powróci. A ona chce wydostać się z miasta bo tylko tam są te zombiaki. To by było na tyle i nie moge doczekać się drugiej części Resiego

RE2

To nie nemezis go ukąsił, tylko Nemezis powstanie z tego gościa który został ukąszony!! Posłychaj co oni tam gadają mówią mniej więcej tak "Potrzebujemy go do projektu Nemezis". W jedynce nie było nemezisa pojawi się w dwójce!!

RE2

To nie nemezis go ukąsił, tylko Nemezis powstanie z tego gościa który został ukąszony!! Posłychaj co oni tam gadają mówią mniej więcej tak "Potrzebujemy go do projektu Nemezis". W jedynce nie było nemezisa pojawi się w dwójce!!

ocenił(a) film na 10
lolek231

A to co przechodzio jak Alice stukała w szybe w spzitalu to co to było !!

ocenił(a) film na 5
RE2

Tak szczerze to nie wiem, ale może w istocie w 2 Alice jest jeszcze w szpitalu i są to tamte zdarzenia, jakby ukazanie tego co działo sie zaraz po tym jak zabrali Mata/Nemesis i ją, pozdrawiam, ps. już nie mogę sie doczekać 2 części RE :)

ocenił(a) film na 5
RE2

Tak szczerze to nie wiem, ale może w istocie w 2 Alice jest jeszcze w szpitalu i są to tamte zdarzenia, jakby ukazanie tego co działo sie zaraz po tym jak zabrali Mata/Nemesis i ją, pozdrawiam, ps. już nie mogę sie doczekać 2 części RE :)

ocenił(a) film na 5
RE2

Tak szczerze to nie wiem, ale może w istocie w 2 Alice jest jeszcze w szpitalu i są to tamte zdarzenia, jakby ukazanie tego co działo sie zaraz po tym jak zabrali Mata/Nemesis i ją, pozdrawiam, ps. już nie mogę sie doczekać 2 części RE :)

ocenił(a) film na 5
RE2

Tak szczerze to nie wiem, ale może w istocie w 2 Alice jest jeszcze w szpitalu i są to tamte zdarzenia, jakby ukazanie tego co działo sie zaraz po tym jak zabrali Mata/Nemesis i ją, pozdrawiam, ps. już nie mogę sie doczekać 2 części RE :)

ocenił(a) film na 5
RE2

Tak szczerze to nie wiem, ale może w istocie w 2 Alice jest jeszcze w szpitalu i są to tamte zdarzenia, jakby ukazanie tego co działo sie zaraz po tym jak zabrali Mata/Nemesis i ją, pozdrawiam, ps. już nie mogę sie doczekać 2 części RE :)

RE2

Nie wiem jak długo interesujecie się RE, ale widzę że mało wiecie. RE to nie tylko film- to u amerykańców wręcz kult, wystarczy poszukać na ich stronkach coś o tym i już masz full tego. Film powstał na pomysle serii gier- horrorów wydawanych bazowo na psx'a. Z nich czerpie swą fabułę (a raczej ją urozmaica, dodaję nie znane wątki etc.), lecz nie tylko z gier- są wydarzenia które rozgrywały się miedzy kolejnymi odsłonami tej kultowej serii. Wydano nawet książkę o jednej takiej historii co się działo w Racoon gdy z labolatoriów uciekł pierwszy stworek...Ale co będe wam opowiadał -poszukajcie. Co do Nemka- pracował nad nim oddział Umbrelii we Francji , skąd go przeniesiiono, ale historia jego powstania jest zagmaftana. Myślę że jak nie chce wam się szukać info na ten temat to czekajcie na film... Ja nie byłem aż tak leniwy i już swoje wiem:). Życzę miłego szukania

RE2

Nie wiem jak długo interesujecie się RE, ale widzę że mało wiecie. RE to nie tylko film- to u amerykańców wręcz kult, wystarczy poszukać na ich stronkach coś o tym i już masz full tego. Film powstał na pomysle serii gier- horrorów wydawanych bazowo na psx'a. Z nich czerpie swą fabułę (a raczej ją urozmaica, dodaję nie znane wątki etc.), lecz nie tylko z gier- są wydarzenia które rozgrywały się miedzy kolejnymi odsłonami tej kultowej serii. Wydano nawet książkę o jednej takiej historii co się działo w Racoon gdy z labolatoriów uciekł pierwszy stworek...Ale co będe wam opowiadał -poszukajcie. Co do Nemka- pracował nad nim oddział Umbrelii we Francji , skąd go przeniesiiono, ale historia jego powstania jest zagmaftana. Myślę że jak nie chce wam się szukać info na ten temat to czekajcie na film... Ja nie byłem aż tak leniwy i już swoje wiem:). Życzę miłego szukania

ocenił(a) film na 10
RE2

A to co przechodzio jak Alice stukała w szybe w spzitalu to co to było !!

RE2

To był kolejny zoombie! Nic więcej. Nemesis byl dopiero "robiony" Oglądałem część pierwszą chyba z 20 razy, a przez to co napisałeś włączyłem raz jeszcze końcówkę i jestem pewny że to tylko żywy trup. Po za tym faktycznie dużo to wy nie wiecie na ten temat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones