PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 123
oceny
6,7 10 1 83123
4,5 10
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Obraza inteligencji

użytkownik usunięty

Obraza inteligencji. 0/10

Inteligencji to ty nie masz. 1/10 dla ciebie.

użytkownik usunięty
Itachi1993

Tam sa drzwi.

ocenił(a) film na 3

Popieram ! Lubię kino akcji i s-f i horrory ale tak durnowatego filmu dawno nie widziałem. Obrażanie inteligencji widza na całej linii !
1/10 Punkt za śliczną odtwórczynię głównej roli, na której można zawiesić oko :)

ocenił(a) film na 10
spasticink

A u mnie 10/10

ocenił(a) film na 10
AliceJ

U mnie tez 10/10

ocenił(a) film na 8
Jill Valentine

I u mnie 10/10
Nie moge się doczekać 4 :)

ocenił(a) film na 10
gacyk20

tak samo jak ja.

ocenił(a) film na 10
Jill Valentine

4 w pelnym 3D... mniam!!! :) pod kinem bede tydzien przed premiera :)

ocenił(a) film na 7
misza71

Ja już mam rezerwacje;P no i oczywiście team z którym udam się na premierkę niestety dopiero po 12 września (za drogie bilety w weekend :( )

ocenił(a) film na 8

0/10...????...no bez przesady!!!
U mnie 7/10.

ocenił(a) film na 4

a u mnie 4/10, ale tylko dla tego, że jestem wielbicielką gatunku. Stopień przewidywalności i ilość efekciarskich, ale śmieszących głupotą i nieuzasadnieniem scen za duża.
Mimo to obejrzę następne części - to silniejsze ode mnie :).

ocenił(a) film na 7

A dlaczego 0/10? Dlaczego nie wyżej?
Najbardziej prawdopodobna odpowiedz: Nie bo nie!
A ja na to: Niebo jest niebieskie!
bardzo przeciętny zjadacz chleba nie zdecydowany i nie potrafiący uzasadnić swojego wyboru:/

ocenił(a) film na 10
boyve5013

To prawda powinien powiedziec dlaczego dal 0/10.

ocenił(a) film na 8
Jill Valentine

No właśnie, prosimy o jakąś argumentacje!!!

ocenił(a) film na 10
Ciciu30

Pewnie nawet nie oglądał filmu.

ocenił(a) film na 7
AliceJ

ludzie przesadzaja z tymi negatywnymi opiniami lol.... ale coz mozna sie spodziewac jak dla wiekszosci film 10/10 jest tylko wtedy gdy przegada sie 99% filmu i zamiast akcji jest tylko drama.. a cos co ma efekty i duza dawke akcji ocenia sie poznizej oczekiwan ( przyklad idealny to kontrowersje na temat matrixa 2 czesci )

ocenił(a) film na 7
pomba

Dziwisz sie?!...
Wiekszosc takich osob wogole nie wie co chce zobaczyc w takim filmie i jesli zobacza choc jedna rzecz ktora im sie nie spodoba to odrazu 2/10. Ja niektorych fiolmow poprostu nie ogladalem i nie oceniam i jest to oczywiste a jesli jakis film bardzo mi sie nie spodobal to zwyczajnie go nie oceniam. Z regoly mniej niz 5/10 dla filmu nie daje - taka mam zasade:D!!!

ocenił(a) film na 5
Jill Valentine

To ja w takim razie domagam się od Ciebie argumentacji odnośnie Twoje oceny. Dlaczego ludzie musicie przechodzić z jednej skrajności w drugą. Czy wiesz co oznacza 10 w skali filmwebu. Oznacza mianowicie to, że dla Ciebie RE jest ARCYDZIEŁEM, a to tylko może wywołać ironiczny uśmieszek wśród znawców kina.
Jak należy oceniać, przykład dał tutaj użytkownik boyve5013. Wprawdzie film należy do jego ulubionych, ale stonowana 7 nie kłuje tak bardzo w oczy.

ocenił(a) film na 7
bole_igryty

THX za podanie mnie jako przykladu, jednak stane w obronie JillValentine - otoz zlozycielem tego podtu nie jest wlasnie ona tylko ktos komu sie ten film bardzo nie podobal i tak samo 0 na 10 jak i 10 na 10 bedzie dla tego filmu ocena nie obiektywna czy nie stosowna. Widzialem filmu naprawde kiepski9e ale raczej 5/10 nie dawalem (nie chce sie cytowac z innego postu) dlatego tez uwazam ze dawanie 0/10 jest zwyczajnym bezsensownym kaprysem i zlosliwoscia w stosynku do fanow filmu :( :/

boyve5013

nie ma ocen obiektywnych. poza tym kazdy troche inaczej odbiera skale ocen. niemniej mowienie o tym filmie totalne dno albo totalny hit oznacza tylko chwalenie sie swoja totalna ignorancja. mozna bez liku podac filmy znacznie gorsze i znacznie lepsze. jak ktos nie widzial takich to niewiele widzial

użytkownik usunięty

wow... bo naprawdę ten film jest mniej inteligentny od miliona innych. TO JEST ROZRYWKA STARY, czego oczekujesz? Ja bawiłam się świetnie

ocenił(a) film na 3

A ja nie,mimo bardzo dobrej pierwszej części,liczyłem na taką samą drugą.Jeden wielki chaos na ekranie,a walka z Nemezisem na pięści to już istny policzek dla fanów gry.Taka jest moja opinia i rozumiem,że można się z nią nie zgadzać.

ocenił(a) film na 7
Mace_Windu_2

Jest naprawde niewiele filmow zaslugujacych na te 0 i to napewno nie jest ten film jesli komus sie film nie podoba to rozumiem 2-5 ale 0 to "lekka" przesada. Ty przynajmniej dales 3/10 a nie tak jak tamnten;)

ocenił(a) film na 3
boyve5013

Ocenianie flmów na 1 jest trochę prowokujące,choć niektóre na to zasługują,ale na pewno nie ten,szczególnie,że ma świetny soundtrack :)

ocenił(a) film na 7
Mace_Windu_2

No walasnie. to chocby jeden z wieeeluuu powodow dal ktorych ten film zasluguje na wiecej.

ocenił(a) film na 3
boyve5013

Oglądałem 3.O wiele lepsza na szczęście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones