PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 019
ocen
6,7 10 1 83019
4,6 9
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Ten film jest po prostu rewelacyjny!!!!!!!!widziałam pierwszą częśc i od razu mi sie spodobała,druga rewelacja(bo wcześniej grałam w grę i też jestem zdania że rewelacja)a trzecia super,chociaż nie było Jill:(nie wiem dlaczego,jak ktoś wie to bardzo proszę o informacje

ocenił(a) film na 7
hanysOPP

Wszystko na forum poswiec troszke czasu a znajdziesz ale w 4 juz sie pojawia wiecej info ode mnie nie dostaniesz bo sam jeszcze nie ogladalem i dlatego wstrzymuje sie od glosu w wmatach poswieconych wlasnie RE4
Jesli nie znajdziesz takich info to w ostatecznosci pomoge:P
I nie tylko ja:P jest tez tu kilka User'ek ktore chetnie pogadaja o RE domyslam sie ze napisza w najblizszym czasie :P
Pozdro dla Ciebie i dla AliceJ oraz JillValentine! :D
(Wybaczcie bledy w pisowni - nie posiadam polskich znakow w systemie!)

ocenił(a) film na 10
boyve5013

W zagładzie nie było Jill, bo Sienna Guilory miała inne plany zawodowe. Mi również się podobały wszystkie części. Najbardziej 1.A co myślicie o Afterlife? Ja jeszcze nie byłam, ale w tym tygodniu się wybiore.
Również pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
boyve5013

Od wczoraj zacząłem odświeżać sobie serię RE, aby w piątek wybrać się na premierę 6-tej części. Dziś obejrzałem dwójkę. Czy mógłbyś mi wyjaśnić dwie kwestie?

Skąd pod koniec filmu, bohaterowie wiedzieli, gdzie znajduje się Alice? Powiedział im jeden z ex-żołnierzy Umbrelli (Carlos)? Jeśli tak, to jak oni się tam dostali, skoro on był poszukiwany przez Umbrellę? Czyżby sfałszował / ukradł dokumenty innych żołnierzy (np. tych, których zabili w finałowej walce)?

I druga kwestia - skoro zbombardowano całe Raccoon City, a przeżyła tylko Alice, Angie, Jill oraz Carlos (czyli same zdrowe osoby), jak wirus rozprzestrzenił się na cały Świat?

Z góry dziękuję za pomoc :)

użytkownik usunięty
hanysOPP

jill jest w afterlife:D Nie poznałam jej, bo blondi, ale jest;] niestety gościnnie, więc będzie trzeba czekać na piątkę...

ocenił(a) film na 10

A piatka podobnież w 2012 lub 2013. Oby w 2012 ;)

użytkownik usunięty
AliceJ

już jest stronka filwmeb o następnej części: Domnation, piszę 2012 ale nie ma żadnych info jeszcze

ocenił(a) film na 10

Pisze też, że ma byc to animacja.

użytkownik usunięty
AliceJ

shit...

ocenił(a) film na 10

Domination to bedzie kontynuacja RE:Degeneracji a nie filmu;) a co do Jill to tez sie ciesze ze byla w Afterlife,mam tylki nadzieje ze w 5 czesci wyjasnia jak to sie stalo ze zniknela,gdzie byla i w koncu jak trafila w szpony Umbrelli.

Pozdro

suzi_5

zajebisty film, a apokalipsa to moja ulubiona część 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones