PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 123
oceny
6,7 10 1 83123
4,5 10
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Klimat tego filmu jest arcydziełem... Równać się mogą tylko produkcje takie jak Lord of the rings, Matrix... Wstyd nie znać tego filmu, zwłaszcza źe traktuje o rzeczach bardzo waźnych ...

użytkownik usunięty
masterdeath3

nie wiem co w nim takiego ważnego, ale go uwielbiam;]

masterdeath3

w pierwszej chwili myślałem że piszesz na serio, dopiero gdy przeczytałem cały twój post doceniłem sarkazm z którym całkowicie się zgadzam.

użytkownik usunięty
djedrys

he?

to było do masterdeath3, w bardzo ciekawy sposób dał upust uczuciom, które i mnie dręczyły w trakcie i po seansie tego... filmu.

użytkownik usunięty
djedrys

ale mnie się nie wydaje to ironią

oj, zapewniam cię, że to albo prowokacja, albo ironia, troszkę mnie zaskakuje, że wziąłeś to na poważnie. osobiście nawet lubię serię resident, wieczorem, po pracy, przy piwku, kiedy człowiek chce zwyczajnie odpocząć przy czymś strikte rozrywkowym, całkiem niezły wybór, szczególnie, jeżeli ktoś jest dodatkowo fanem zombie. niestety druga część... cóż. od samego początku, do samego końca jest tak przepełniona niedorzecznościami, że zwyczajnie męczy. jedynka i trójka były całkiem zacne. część druga jest zwyczajnie męcząca. tu nawet nie sposób wymienić poszczególnych błędów, tam wszystko jest jednym wielkim błędem.

djedrys

potwierdzam, jak narazie nic nie dorównuje jedynce, trójka też bardzo ciekawa, jednka dwójka to niedorzeczność. Teraz oglądając trailer czwórki, ręce poprostu opadają. Widocznie bedą mknąć przemiennie 1 dobry - 2 zły - 3 dobry - 4 zły... czyli piątka będzie dobra : d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones