PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 123
oceny
6,7 10 1 83123
4,5 10
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Rozczarowanie, to dobre słowo żeby opisać to opisać. Po mimo iż jestem "fanką" tego filmu i poprzednie części (zwłaszcza pierwsza) podobały mi się, to idąc na tą część myślałam, że to będzie ostatnia i nie będą tego kontynuować jak "Piły"...Był strasznie naciągniągany, nie wiem może po prostu uznali, że skoro ma tylu wielbicieli to przynajmniej mają pewność, że zarobią na nim i to chyba tyle... Strasznie słaby, motyw z "Prison Break" czy "Silenthill-u" nie wspominając o "Matrix-ie" i "Underword-zie". Kolejny minus to wersja tylko w 3d, równie dobrze można byłoby oglądać go bez tego. Nic specjalnego, a idąc do kina naprawdę miałam nadzieje na dobre zakończenie Evila.

użytkownik usunięty
bakubakowo89

hmm wiesz co? Pisząc poprzednie filmy naprawdę dajesz po sobie znać, że nic o tym nie wiesz, przecież to jest DRUGA część, więc nie ma poprzednich! Oczywiście, może Ci się nie podobać, ale nie porównywałabym tego do tych filmów, które podałaś. Może jakbyś jednak zobaczyła w kolejności jak trzeba to coś niecoś by Ci się spodobŁO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones