PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 464
oceny
7,0 10 1 148464
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

HOLLY SHIT

użytkownik usunięty

obejrzalem ten film juz po raz 4! ale napisze wam jak to bylo za pierwszym razem:) wolna chata, ja sam na sam z monitorem(divx), sluchaweczki, podkrecone basy i 0,5g czegos... to bylo niesamowite. myslalem ze kolesie od ktorych dostalem film zrobili mnie w bambuko i zamiast normalnej sciezki dzwiekowej nalozyli jakies hardcorowe badziestwo.... to byla tylko zmylka! tak, tak dopiero po jakims czasie zorientowalem sie w ogole o co chodzi. chyba z 30 minut ogladalem ten film z opuszczona kopara i po prostu nie wiedzialem o co chodzi. i wiecie co? wlasnie o TO chodzi. zaden inny film nie posiada tylu tak STRASZNIE oddzialywujacych na psychike elementow. sa to min.: muzyka!!!-totalna dezorientacja, chaos- wszelkie dzwieki, fantastyczna gra, szczegolnie tej... sexi(nie to co portman w E2) no i wszelkiej masci efekty powodujace ze wlos nam sie jezy na karku. co z tego ze mamy tu wszystko co bylo juz wczesniej? alien, cube, tak? ale nikt jeszcze nigdy tego tak nie polaczyl. wybuchowa mieszanka. pointa... miodzio doslownie wgniata w siedzenie! jesli ktos lubi wczuc sie w atmosfere albo utozsamic sie z bohaterem, co jest w tym przypadku nietrudne(every man)... to trzeba zobaczyc! rowniez fani matrixa nie powinni sie czuc rozczarowani. zaznaczam ze w gre nie gralem ale zasiadajac przed monitorem domyslalem sie co mnie czeka... malo mi serce nie wyskoczylo! i jeszcze cos jak zamierzacie ogladac to na kompie to zgascie najpierw swiatlo i... zapnijcie pasy.... :>>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones