PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 464
oceny
7,0 10 1 148464
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

smutno mi...

ocenił(a) film na 8

przykro mi, że znów dałem sie nabrać, zawsze i wszedzie filmy są reklamowane: "ten jest najleszy, po prostu super..." i co ? I nic. I znów to samo, film ma powycinane fragmenty z innych filmów (vide "Cube") nic się nie dzieje (parę razy odruch bezwarunkowy kazał mi podskoczyć, ale to potrafi zrobić też mój pies kiedy w nocy po ciemku na niego wlezę i poruszy się gwałtownie z ostrym wrknięciem) a fabuła jest tak naciągnięta, że po prostu buuuuu. Do jasnej cholery w epoce kiedy całe filmy kręci się na komputerze, trupy nadal biegają z wyciągnietymi rękami i powłócząc nogami???!?!! Troszkę inwencjii!!!!! Za to pointa, przyznaję, troszeczke mnie wzruszyła, rzadko można trafić na taki finish w amerykańskim kinie :) I muzyka- brawo - coś jakbym czuł "Nine Inch Nails" i rączkę Trenta Reznora ;)

ocenił(a) film na 8
rosin

MILA JOVOVIC
I nie mówcie mi państwo, ze Mila jest dobrą aktorką i do tego zgrabną. Jeśli miłbym już wybierać to od tej nieszczesnej anorektyczki wole nasza Szapałowska czy K. Figurę bo to biedactwo to nawet ruszać się nie potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones