PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9158}

Rewolwerowiec

The Shootist
7,1 1 510
ocen
7,1 10 1 1510
6,5 2
oceny krytyków
Rewolwerowiec
powrót do forum filmu Rewolwerowiec

Główny bohater ma na nazwisko "Books", a nie "Brookes"! Poprawcie to...

Janhalb

Hop hop, jest tu kto??? Mój powyższy wpis ma już pół roku, w tym czasie dwukrotnie pisałem maile do członków redakcji portalu - i żadnych efektów. Nadal jest błąd, nikt mi nawet nie odpowiedział. Trochę to niepoważne...

ocenił(a) film na 9
Janhalb

Racja, właśnie piszę nt tego filmu i nie zgadza mi się nazwisko jego głównego bohatera. Popieram, poprawić!

ocenił(a) film na 6
Harry

Umierający na raka Wayne gra umierającego na raka rewolwerowca. Jedyna (jak sądzę) naprawdę dramatyczna, czy też wręcz tragiczna rola Johna Wayne'a, a ty ludzie przejmują się takimi bzdurami!!!

ocenił(a) film na 9
gmk

Jedyna, tragiczna, ostatnia... Tyle epitetów i nie warto pamiętać jak bohater się nazywał? To jest właśnie przykre, tym bardziej, że co drugie opracowanie nt współczesnego westernu opiera się o ten film właśnie. Sam właśnie napisałem pracę mgr na ten temat i powiedz mi waszmość jak mam ją oddać z błędem? Najprawdopodobniej jedyną mgr w moim życiu? Poza tym to nie jedyny film, nie jedyny western w którym umiera John Wayne. Poza tym pisząc, że to jedyna dramatyczna rola Wayne'a śmiem twierdzić, że obrażasz samego autora. Nanieś korektę na swoje myśli.

użytkownik usunięty
Janhalb

Teraz jest "Boss".

No, kurza twarz, chyba ktoś sobie robi jaja... Przecież już było dobrze...

użytkownik usunięty
Janhalb

Pożartować zawsze można :D

użytkownik usunięty
Janhalb

O...już zmienione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones