PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518040}

Rio

6,9 55 415
ocen
6,9 10 1 55415
7,1 7
ocen krytyków
Rio
powrót do forum filmu Rio

Zdecydowanie, oryginalny dubbing powala na kolana - śmieszne teksty, świetne rozegranie. Jesse Eisenberg jako Blu po prostu przeuroczy (przy okazji, Agnieszka Dygant z jej skrzeczącym głosem na może ciut agresywną, ale delikatną Jewel imo zupełnie się nie nadaje). Animacja jest niezła, może nie powala jakąś superinnowacyjną fabułą, ale nie jest też wtórna. Ogląda się dobrze, szczególnie, że muzyka i kolory wręcz porywają.
Ciekawa pozycja na lekką rozrywkę wieczorem :) Osobiście, polecam.

ocenił(a) film na 7
Rillka

Oglądałam jedynie z zagranicznym dubb i mi się podobał. Lepsza niż niektóre bajki tego typu, jednak widziałam lepsze :)

ocenił(a) film na 9
Rillka

bajka moze fabularnie nie jest szalenczo oryginalna, bardziej przyjemna, jednak wydaje mi sie, ze dubbing faktycznie nalezy docenic, faktycznie oryginalne zabawne teksty, ze smakiem, dowcipne i co najwazniejsze nie "przedobrzone" co ostatnio niezwykle czeste w tych super reklamowanych bajkach, teksty lekkie i swobodne nie robione na siłe zeby bylo smiesznie i na czasie i prosze jaki efekt! znacznie, znacznie lepszy! umiar jak zawsze zaowocował :) bomba :)

ocenił(a) film na 9
Rillka

Jesse był wyśmienity jako Blu :D Uwielbiam faceta :D Polskiej wersji nie oglądałam, ale z opinią do filmu zgadzam się :D
Ogólnie zaskoczył mnie Soundtrack! jest lepszy niż przeważnie w filmach animowanych. Do gustu przypadła mi zwłaszcza końcowa piosenka Taio Cruza - Telling The World <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szymon1999

nie polecam polskiej wersji, przyznam szczerze nieco mnie rozczarował polski dubbing ;/ co bardzo mi się podobało muzyyka. ;D przyznaje fabuła jakoś nie za bardzo oryginalna ale przyjemna ;)

ocenił(a) film na 8
katarzynka_5

Polski dubbing moim zdaniem znacznie lepszy od oryginalnego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones