PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518040}

Rio

6,9 55 409
ocen
6,9 10 1 55409
7,1 7
ocen krytyków
Rio
powrót do forum filmu Rio

Wytłumaczy mi ktoś po krótce co się działo w filmie? Oglądałem dwa razy ale nie umiem nadążyć za fabułą.

ocenił(a) film na 8
Pargus2000

Blu będąc małym dzieckiem wypadł z gniazda i został schwytany przez przemytników. Następnie znalazł się w Minnesocie gdzie wypadł z ciężarówki i został znaleziony przez Lindę. 15 lat później Tulio odwiedził Blu i Lindę w ich domu i próbuje namówić do przylotu do Rio de Janeiro aby połączyć Blu i Julię ze sobą aby ich gatunek przetrwał.

Po przylocie do Rio Blu poznaje Julię ale nie potrafi znaleźć z nią wspólnego języka ponieważ nie podoba jej się fakt że jest on udomowioną papugą. Pierwszej nocy zostają oni porwani przez przemytników i skuci łąńcuchem, jednak udaje im się potem uciec.

Przez prawie całą resztę filmu próbują pozbyć się łańcucha. Pod koniec Julia zostaje ponownie porwana i wtedy Blu mając wyrzuty sumienia postanawia ją uratować przez co sam zostaje porwany jednak dzięki swojemu sprytowi i jak na zwierzę niebywałej inteligencji udaje mu się uwolnić wszystkie ptaki. Julia w wyniku zdarzeń na pokładzie samolotu złamała skrzydło i wypadła przez otwartą tylną klapę, Blu skoczył za nią i Julia zrozumiałą że chciał się dla niej poświęcić i pocałowała go a on dzięki temu nauczył się latać.

WNIOSEK: Blu aby nauczyć się latać potrzebował miłości, taka jest moja opinia ;)

maladzonaga

Hm... Dziękuję. I widzę że nawet wytłumaczyłeś mi to z jakimś większym sensem ("WNIOSEK Blu aby nauczyć się latać potrzebował miłości").

ocenił(a) film na 8
Pargus2000

To takie moje spostrzeżenie :)

maladzonaga

Bardzo dobre podsumowanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones