PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31340}

Robin Hood: Faceci w rajtuzach

Robin Hood: Men in Tights
7,0 69 255
ocen
7,0 10 1 69255
6,7 13
ocen krytyków
Robin Hood: Faceci w rajtuzach
powrót do forum filmu Robin Hood: Faceci w rajtuzach

10/10

ocenił(a) film na 10

Dziś już nie robi się takich filmów, niestety... A powinno! "Faceci w rajtuzach" i "Kosmiczne jaja" to jedne z najlepszych komedii/parodii, jakie ujrzały światło dzienne :-)

JoNNy_908

No za młodu mi się gbardzo podobały ale wtedy człowiek łykał jak pelikan w kinie czy to na VHS i zawsze się w sumie wszystko podobało ;)

ocenił(a) film na 10
JoNNy_908

Nigdy nie zapomnę tego filmu, oglądałem go już bardzo dawno temu i ubawiłem się strasznie :) W ciągu życia oglądnąłem go chyba z 10 razy i zawsze mnie rozbawił. Jest to jeden z lepszych filmów o Robin Hoodzie. Nic dodać nic ująć, jak się nadarzy okazja to oglądnę jeszcze raz bo warto !!! "Kosmiczne jaja" też były fajne, od siebie to dorzucam "But Manitou" bo też jest fajny. Oby więcej było takich filmów ;]

janek_02

właśnie weszłam na to forum, żeby założyć podobny temat, ale widzę że niepotrzebnie ;)

Podpisuję się pod tym co napisał założyciel tematu. Takie parodie lubię oglądać. W odróżnieniu od współczesnych, które przyprawiają mnie o mdłości. Oglądając "Wielkie kino" czy "Superhero" zamiast rozbawienia jedyne co czułam to zażenowanie. właściwie to nie wiem czemu w ogóle wzięłam się za ich oglądanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones