PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 441
ocen
7,2 10 1 141441
6,3 18
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

Kto zagrał najlepiej?

ocenił(a) film na 8

Kto Waszym zdaniem zagrał w tym filmie najlepiej. Moim zdaniem najlepiej aktorsko spisał się nie Kevin Costner, nie Morgan Freeman, nie Alan Rickman, nie Mary Elisabeth Mastrantonio, nie Christian Slater, ani nawet Sean Connery (inna sprawa, że miał minutową rolę), ale Daniel Newman. Genialnie odtworzył postać Wulfa i to jego postać od pierwszego seansu wiele lat temu najlepiej zapadła mi w pamięć. Szkoda, że dziś mało kto o nim pamięta.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

według mnie zdecydowanie Rickman ♥

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Moim zdaniem też Rickman, Costner też nieźle, a już całkiem fantastycznie zagrał dzieciak - syn Małego Johna. Bardzo charyzmatycznie:)

Shiloh

Zdecydowanie Alan Rickman ukradł ten film i Braciszek Tuck

ocenił(a) film na 9
Shiloh

Rickman był najlepszy, bezkonkurencyjny.

ocenił(a) film na 8
Meteorytka

Zgadzam się. Rickman znakomity, nie wydaje mi się żeby ktoś jeszcze tak dobrze zagrał by tę rolę. Lecz Morgan Freeman też był rewelacyjny.

ocenił(a) film na 7
sss_111

Ale mimo to najlepszą swoją rolę Rickman miał w Szklanej ..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Z tym również się zgadzam. Hans Gruber, to jego życiowa rola

ocenił(a) film na 7
sss_111

widzę że łapa jest ..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

He noo:)

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

Ja go chyba bardziej wolę w "Pachnidle", ale w "Szklanej pułapce" też się popisał.

użytkownik usunięty
SzymonS1

tak własnie w szklanej...
nie zapomne nigdy tego: ,, to jak to powiedziałeś jupikajej sku.......................rwielu ,,
a potem ,,odpie..............................rdol się hans,, ;)

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Najlepszy Alan Rickman, najsłabszy Kevin Costner

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Moim zdanie Alan Rickman zdecydowanie najlepszy :D wprowadził sporo komizmu i ogólnie bardzo dobra kreacja.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Najlepszy Freeman, ale Rickman też dobry.

Shiloh

Jak dla mnie Rickman najlepszy. Kolejna świetna jego rola...

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Zdecydowanie Rickman, gdyby nie jego rola, w życiu nie dałbym temu filmowi oceny 6,5

użytkownik usunięty
Shiloh

Costner, zdecydowanie. Skradł moje serce ;-) (Gdyby Rickman nie zagrał w Harrym Potterze nie zdobyłby tylu przychylnych opinii).

ocenił(a) film na 9

Ze jak? Rickman byl tu wprost genialny! Hp ogladalem tylko pierwsza czesc i jakos Rickmana nie kojarze ale na Robin Hoodzie bylem w kinie i Rickman zmiotl mnie z powierzchni :)

ocenił(a) film na 9
amsztel

Dokladnie, popieram! Genialna rola!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones