PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 491
ocen
7,2 10 1 141491
6,4 19
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

Co sądzicie o reklamach podacz trwania filmów w TV. Moim zdaniem klimat straszni ucieka.
Zapraszam na mój blog o reklamach:
http://www.filmweb.pl/blog/entry/452469/REKLAMY+PODCZAS+FILM%C3%93W.html

użytkownik usunięty
Humphrey_Bogart

Popieram!
Czasami te reklamy są tak długie, że w ich czasie to ja mogę pare innych filmów obejrzeć...

Humphrey_Bogart

czasami trwają tak długo że mam wątpliwości czy nie pomyliłam kanału TV i czy film nie ucika mi przed nosem. xD
masakra !

ocenił(a) film na 7
monciaaa

dokładnie rozumiem jedną dwie ale nieraz puszczają nawet 20 to już lekka przesada no i film się jeszcze dobrze nie skończył a oni już napisy po 2 sek. ucinają. kochana telewizja.

Humphrey_Bogart

reklamy są gówniane jak puszczają je przez 15 min, ale czasami sie przydają np.kiedy nie chcesz ominąć kawałka filmu a chcesz pobiec zrobic cos do jedzenia albo picia:)albo do kibelka

ocenił(a) film na 5
uliska

no ot chyba jedyna ich zaleta xD
dlatego własnie (z reguly) nie ogladam telewizji, wolę puscic sobie film na dvd (albo starym dobrym video ^^) i obejrzec w całosci - nic mi nie psuje klimatu i nie przerywa w najciekawszym momencie;P a jak chce siusiu to mogę nacinąć pauze :D

Humphrey_Bogart

A co mamy myslec, bosh co sklania ludzi do zakladania takich tematow. IMO REKLAMY SA COOL lubie sobie popatrzec jak Zygmunt Hajzer pierze ubrania ( ostatnio przestal )

Humphrey_Bogart

Co wy chcecie, reklamy są fajne! Dzięki nim mozna ogladac dwa różne filmy jednocześnie i w obu trzyma sie wątek... :D

ocenił(a) film na 10
Humphrey_Bogart

Reklamy, jeśli już, powinny być co około 45 minut i trwać nie dłużej niż 3 minuty!
Ale tak wogóle, to reklamy psują całą pracę reżysera i montaż filmujest rozwalony...

Pawel_Tasior

Reklamy to kasa! "A jeżeli nie wiadomomo o co chodzi: chodzi (jak zwykle) o KASE!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones