PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 484
oceny
7,2 10 1 141484
6,4 19
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

mam 16 lat, ten film urodził się praktycznie ze mną. Dopiero rok temu odkrylam ten magiczny, wyśniony i słodki smak... Ta niezobowiązująca ballada tak bardzo mnie przyciąga, nie mogę powstrzymać łez. W tym filmie znajduję wszystko: Odwagę, waleczność i szlachetność Robina z Locksley i namiętność, pasję i płonący magnetyzm Szeryfa z Nottingham.... Tak, to niezaprzeczalnie film mojego życia.

użytkownik usunięty
lady_marion_3

Polecam serial Robin of Sherwood wyprodukowany przez BBC - to na 100% bedzie serial Twojego zycia (mojego jest) ;)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
lady_marion_3

...właśnie takich słów brakowało mi, żeby opisać ten film. W kilku prostych zdaniach dotknęłaś esencjii historii przedstawionej przez twórców tej (budzącej tęsknotę) opowieści... Przyznam się, że oglądałem Ronin Hooda już kilka razy i zawsze, ale to zawsze odkrywam w nim coś nowego. To taka podróż do miejsc i czasów, których już nie ma; do ludzi pełnych pasji i wiary we własne czyny i uczuć, które zanikają powoli we współczesnym świecie, jakże innym od tamtego. Scenarzyści zza oceanu po raz kolejny pokazali nam, że im prostsza jest historia, którą chcą przekazać, tym więcej fundamentalnych prawd ze sobą niesie. Prawd, które zamknęłaś w pięknych słowach takich jak odwaga,waleczność, szlachetność, namiętność i pasja... Składam honor za ocenę tej historii Mylady...

ocenił(a) film na 10
Kaprysne_zwierzatko

Proszę, proszę... Nie spodziewałam się aż takiego odzewu:). Bardzo mi miło. Ten film jest jak wino... Bez względu na wiek można się w nim zakochać...

użytkownik usunięty
lady_marion_3

Co prawda uwazam wypowiedz kolegi "zwierzątka" za zbyt rozemocjonowaną ;) jednak odzew nie powinien Cie dziwic - film jest dobry, wiec co rusz ktos odwiedzi ta strone zeby cos napisac.;)
A pomimo tego, ze to dobry film, to serial i tak jest duzo lepszy - pod kazdym wzgledem. ;)
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10

Możliwe... ale zawsze miło jest takie coś przeczytać:). Im więcej entuzjastów tej romantycznej historii - tym lepiej. A tak nawiasem: Macie jeszcze jakieś ulubione pozycje filmowe z tego gatunku?

użytkownik usunięty
lady_marion_3

Hm, nie wiem co masz na mysli mowiac "z tego gatunku" - bo mozna to odebrac jako "filmy o sredniowieczu" albo np. jako "filmy o dobrych zloczyncach z obojetne jakiej epoki" ;] ja do tego samego wora wrzucilbym trzech muszkieterow z Suterlandem.
A moje zastrzezenia co do "Robin Hood: prince of thieves" to glownie "naiwnostki", np.:
- dlaczego ojciec Robina wyjezdza sam z zamku walczyc z ludzmi w maskach - w tamtych czasach facet ktory mial taka posiadlosc wzialby ze soba 10-20 ludzi i bylaby duza i fajna bitwa (bo oczywiscie ludzie w maskach spodziewaliby sie tego i przyprowadziliby swoich np. ukrytych w krzakach ;))
A rzecz ktora mnie rozsmieszyla na maksa, to Celtowie ktorych przedstawiono tak, jakby przeniesli sie w czasie o jakis 1000 lat ;]
no ale, pomimo calej naiwnosci i takich glupotek, film lubie dzieki swietniej grze Costnera i Rickmana - gdyby nie oni (no i seksowny Marian ;P) nie byloby co ogladac.

lady_marion_3

Do autorki tematu:obejrzyj sobie serial "Robin z Sherwood".Ja po raz pierwszy oglądałam ten serial mając zaledwie kilka lat i po prostu skradł mi serce.Jest naprawdę niesamowity i niezwykły.Teraz mam 25 lat i nadal się nim zachwycam.To jest dopiero prawdziwy Robin Hood-mówię Ci.Chociaż przyznaję, że "Księcia złodzieji" bardzo lubię,jednak nie może on się równać z moim ukochanym serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones