PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 441
ocen
7,2 10 1 141441
6,3 18
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

Wersja rozszerzona?

ocenił(a) film na 9

Oglądam emisję filmu z dn. 14 sierpnia na tvp2.Znam ten film na pamięć, ale jakoś nie kojarzę
sceny z baronami, kiedy dostają,,łapówki" od szeryfa, a ten im mówi, że to zaliczka.to wycięte
sceny czy jakaś inna wersja rozszerzona? Ktoś wie czy będzie ich więcej?

ignis_2

Właśnie taki sam temat miała założyć. Dobrze, że tej sceny nie kojarzyłeś, bo jej nie było. Też ją pierwszy raz widziałam.

ocenił(a) film na 9
Claudija91

Cd. Informacja o szpiegowaniu Morgany i kim ona jest dla szeryfa.niby było wiadomo kim ona jest, ale niewidzialam, zeby ona cos o tym mówiła. Tyle razy oglądałam ten film na rożnych kanałach i ciagle to samo. Co im sie stało?

ignis_2

No to poznaliśmy mamusię

ocenił(a) film na 7
ignis_2

A czy wcześniej były jakieś nowe sceny/
zacząłem oglądać od sceny z baronami / po meczu ;) /, ponoć w tej wersji jest znacznie więcej scen z szeryfem.

ocenił(a) film na 8
ignis_2

Hahaha, czyli jednak mi się dobrze zdawało że nie widziałem tej sceny, a oglądałem ten film wiele razy. Te forum jednak się do czegoś przydaje :D

ocenił(a) film na 9
Meija17

Nic wczesniej nie zauważyłam dlatego scena z baronami mnie tak zaskoczyła.powtorka we czwartek po godzinie 15. Mozna sprawdzić.liczylam na jakaś dodatkowa scene z Ryszardem, ale niestety nie.

ignis_2

...ta wersja jest o ponad 20 minut dłuższa niż "wersja podstawowa". Czy ktoś z Was coś o tym wie...... Widzialem ten film 20 razy i ... na chwilę straciłem zaufanie do własnej pamięci.A swoją droga to cudowne, zobaczyć ulubiony film ....kolejny raz, prawie jak po raz pierwszy ............

ocenił(a) film na 9
Thathco

No wlasnie. TVP a w magazynie transmisja filmu trwała tyle ile w Polsacie.ale nie zastanawialam sie nad tym. Wychwycilam 3 scene na początku.wczesniej była mowa o tym jak szeryf odkrył podgladacza i matkę.po tym jak Guy powiedział szeryfowi, ze robin wrócił i przynieśli jego posag. Jest dodatkowe ujęcie na podgladacza i patrzymy przez dziurę na szeryfa.

ignis_2

Też znam ten film na pamięć. Kupiłam go jakiś czas temu na DVD z wersją rozszerzoną ale w tv pierwszy spotkałam się z tą właśnie wersją. Film mojego dzieciństwa :) Zawsze jak leci w tv nie mogę sobie odmówić i oglądam go z wielką przyjemnością. Każda kolejna próba nakręcenia Robin Hooda będzie marną podróbką!

ocenił(a) film na 9
paulina_b88

Zgadzam się z Tobą w 100%! :)

ocenił(a) film na 9
ignis_2

mam rozszerzoną wersje na dvd, to że puścili ją na tv mnie lekko zaskoczyło

A paulina_b88 ma racje to jest jedyny prawdziwy Robin i basta! =)

ocenił(a) film na 8
agawa87

A nie wie ktoś gdzie można obejrzeć tą rozszerzoną wersję. Niby widziałam w tv ale dla dodaktowych scen z Rickmanem musze sie poswiecic i obejrzeć jeszcze raz!!!

ocenił(a) film na 9
Klawiaturaa

Pewnie gdzieś jest w necie. Ja kupiłam rozszerzone dvd w empiku

ocenił(a) film na 9
Klawiaturaa

Jest na CDA

ocenił(a) film na 8
agawa87

paulina_b88 nie ma racji :) jedyny i prawdziwy Robin to "Robin z Sherwood" i basta :)

randalflag

Otóż to :)

ocenił(a) film na 9
randalflag

Zgadzam się serialowy Robin hood jest najlepszy ten Robin z sherwood

ocenił(a) film na 8
ignis_2

wlasnie skonczylam ogladac Robina na TVP1 i tez przez caly film sie zastanawialam czy pamiec u mnie zawodzi, ale milo wiedziec ze nie.Telewizja Polska mile mnie dzis zaskoczyla :)

saraya_2

Przeżyłam to samo zdziwienie, też trochę jakbym oglądała ten film pierwszy raz... Ale chyba wersja skrócona bardziej mi się podoba, jest żywsza akcja i bardziej poukładane to wszystko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones