PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 441
ocen
7,2 10 1 141441
6,3 18
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

dla mnie klasyk:)

ocenił(a) film na 9

uwielbiałam ten film jak byłam młodsza, obejrzałam go chyba z kilkadziesiąt razy, nadal go bardzo lubię

ocenił(a) film na 5
justy_maje

Film średni, bo w porównaniu do Robina z Sherwood blado wychodzi

ocenił(a) film na 10
justy_maje

zgadzam sie z autorem tematu, od dziecka lubię ten film i jest dla mnie klasykiem

ocenił(a) film na 8
justy_maje

Film jest rewelacyjny, głównie dlatego, że aktorzy graja ze spora dawka autoironii. A Rickman w roli Szeryfa jest po prostu genialny. Oglądam go za każdym razem jak jest puszczany w TV i chyba nigdy mi się nie znudzi:)

ocenił(a) film na 6
justy_maje

Tak, uwielbiacie z sentymentu z dzieciństwa. Też tak miałem np. z filmem Park Jurajski, teraz jednak nie widzę w tym filmie aż takiego geniuszu jaki niegdyś dostrzegałem.

ocenił(a) film na 5
_GF_

Ni przesadzajmy film taki znowu wspaniały nie jest. Costner zagrał na dobrym poziomie a Freeman się za bardzo nie popisał za to Rickman jak zwykle genialny. 1 godzina filmu dosyć nudna potem już było lepiej no i świetna końcówka. Jak dla mnie 7/10

ocenił(a) film na 6
Joker_27

Lekki, przewidywalny, ale dobry. Ode mnie 7/10.

ocenił(a) film na 9
_GF_

no rzeczywiście masz rację, film jest bardzo dobry a kiedyś wydawał mi się rewelacyjny, to że pierwszy raz obejrzałam go w dzieciństwie miało duży wpływ na moją obecną ocenę ;)

ocenił(a) film na 8
justy_maje

W poniedziałek pierwszy raz obejrzałem ten film.I mogę powiedzieć jedno rewelacyjny film przygodowy Alan Rickman wymiata!

ocenił(a) film na 8
Rorschach_

zdecydowanie rola Alana jest najjaśniejszym punktem filmu, gdy pojawia się na ekranie wszystko inne blednie.

ocenił(a) film na 9
justy_maje

Zdecydowanie zgadzam sie że to klasyk! Ja też oglądałam go jak byłam młodsza i zawsze robi on na mnie wrażenie! wystarczy wspomniec Marian biegnąca korytarzem zamkowym i krzyczącą "Noooo" albo "Rooobiiin" :P czy też szeryfa (boski A.Rickman) i jego teksty. Moge go oglądać po raz 1001 i wciąż się świetnie bawię. Cudowny!!!! :D

f_anka

Dla mnie to również klasyk, film z czasów dzieciństwa. ;) Właśnie go oglądam na Polsacie po raz...sam nie wiem który ;) Jak dla mnie najlepsza adaptacja przygód Robin Hooda. Od razu zaznaczę, że ma na to wpływ sentyment z dzieciństwa i nie jest to ocena do końca obiektywna. ;)
No i nie da się ukryć, że piosenka Bryana Adamsa to jedna z najbardziej znanych piosenek filmowych. :)

ocenił(a) film na 10
Legolas

wczoraj oglądałam po raz kolejny :P
nigdy mi się nie znudzi :P

Piosenka Bryana Adamsa jest boska :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones