PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430661}
6,9 124 707
ocen
6,9 10 1 124707
5,6 19
ocen krytyków
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

Kiedy część druga?

ocenił(a) film na 8

patrząc na zakończenie od razu naszła mnie myśl, "teraz powinna byc dwojka opowiadajaca o tych wlasciwych przygodach Robin Hooda". Wcale nie mowie ze ten film jest zly, wprost przeciwnie, bardzo mi sie podobal, oczywiscie myslalem ze bedzie to cos typowego, partyzantka w lesie, a tu jednak co innego mozna by rzec cos a'la Robin Hood: prolog, fajnie by bylo jakby byla kontynuacja, film polecam!

ocenił(a) film na 8
parys88

Zgadzam się . Pierwsza myśl zaraz po obejrzeniu była taka - no fajnie fajnie mamy ładny wstęp a teraz przydałaby się kontynuacja:) może kiedyś się doczekamy:) na razie Ridley w planach ma Obcego;) A co do Robina to 8/10 za to że po mimo tylu filmów o Robin Hoodzie Ridley pokazał nam zupełnie coś nowego....Bravo! Słabo jest się powtarzać lub coś kopiować, a on tego nie zrobił....

parys88

Wszyscy przyzwyczaili się do tego samego teraz wydziwiają, dla mnie film 9/10. Czekam na 2 część. Każdy co napisze o tym filmie złego nie zna się na filmach. Dziękuję.

ocenił(a) film na 8
parys88

Dziękuję Panu Scottowi, że w ostatnich 10 minutach filmu nie wcisnął żadnej partyzanckiej akcji już opisującej działalność Robina. Pozostawił cudowny niedosyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones