PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507760}

RoboGeisha

Robo-geisha
4,9 463
oceny
4,9 10 1 463
Robo geisha
powrót do forum filmu Robo-geisha

Nie no, bardziej powalonego zwiastuna to jeszcze nie widziałam xD ale film obejrzę, lubie te japońskie fantazje xD

Trish_

hehe. no ja tak samo. po jego obejrzeniu przeszła mi ochopta na ten film

Trish_

Muszę przyznać rację. Kiedy zobaczyłam za pierwszym razem trailer, to stwierdziłam, że to musi byc najbardziej powalony film na świecie. Jednak później obejrzałam go jeszcze kilka razy i śmiałam się jak głupia (przede wszystkim z "geisha transform") Dlatego z chęcią bym zobaczyła cały film. Pewnie nie ominęłoby mnie mnóstwo śmiechu :P

ocenił(a) film na 6
Trish_

Mam tak samo ^^ Jeśli film będzie równie zryty co trailer, to czeka mnie niezły ubaw xD

Trish_

Well... Nie widziałam tego, ale jedna z dwóch znanych mi osób, które uważam za wiarygodne źródła ocen filmów, obejrzała i zdradziła mi smutny fakt, że wszystkie fajne sceny zostały upchnięte w trailerze i nie ma poza tym nic zabawnego. Więc osobiście nie zaryzykuję, ale nie polecam i nie odradzam - dzielę się informacją. Kto co z nią zrobi, to jego sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones