PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

(6,6) średnia tego filmu

użytkownik usunięty

to jedna z największych pomyłek tego portalu. W prawdzie jeszcze nie ta klasa co Terminator ale niewątpliwie jest to kultowy film sci-fi lat 80-tych.

ocenił(a) film na 10

to prawda...nie wiem co się tu dzieje...ocena stanowczo za niska...

ocenił(a) film na 10

tak sobie myśle nad ta ocena i dochodzę do wniosku, że ludzie może maja w glowach naje*ane i mylą ten film z serialem. CHyba że to banda debili!!!! Film jest Przegenialny!!!

ocenił(a) film na 10
MastaBlasta

zgadzam sie dla mnie ten film pachnie kasetami video

ocenił(a) film na 10
MastaBlasta

Nie sądzę, nie mylą. Serialu nikt nie oglądał. Poprostu ostatnio głośno o nowym filmie i ludzie zaczęli oglądać oryginał. Dawniej głosy na profilu pochodziłu głównie od fanów, którzy RoboCopa widzieli dziesiątki razy. Teraz to się zmieniło i dużo jest głosów osób, które to obejrzały i stwierdziły, że to takie typowe scifi lat 80-90. Taka jest prawda. Wiele filmów tamtego okresu ocenia się z sentymentu wyżej. Narracja też trochę temu sprzyja, bo pan Verhoven taki był, że czasem wygląda to jak kino klasy B, co nie zmienia faktu, że ja ten film bardzo lubię. Ale czasem jest tak, że film jest dobry i ma niską ocenę, a nam się i tak podoba.

ocenił(a) film na 9

jak dla mnie najinteligentniejszy, najlepiej napisany film akcji z Hollywood. Plus dobra gra aktorska i kozacka muzyka i świetna reżyseria. A że jakieś tępaki nie potrafią w pełni docenić filmu, bo jest opakowany w kreskówkową przemoc, to już ich problem i dowód na małe obeznanie w kinie. Robocop to kozak.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Oceny na filmwebie były coś warte jakieś 5-6 lat temu teraz można je o kant dupy potłuc

ocenił(a) film na 9
sepultura_fan

Pamiętam czas kiedy robocop miał ocenę 8.1.. A teraz 6,6 czyli jak mocny średniak. Ja jednak uważam to za arcydzieło. Jest to film mojego dzieciństwa, i jeden z niewielu starych filmów którymi jaram się do dziś i często oglądam. Ale filmweb teraz to w większości banda kretynów nieznających się na filmach. Tylko zmierzchy i harry pottery im w głowie.

ocenił(a) film na 8
Peterson_B

Co tu dużo mówić - klasa sama w sobie. Wypożyczalni nie chciałem oddać kasety :P i upomnienia mi wysyłali :D

ocenił(a) film na 9
karel83

To się poprostu ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones