PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 71 tys. ocen
6,1 10 1 70753
6,1 27 krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Witam mam pytanie a mianowicie o premierze miała być w 2010 roku potem przesunęli na 2011 a teraz na 2013? Jeśli ktoś wie kiedy będzie premiera niech napisze

klimek72

jak na razie prace nad tym filmem stoją w miejscu i nie wiadomo czy i kiedy zostaną wznowione. MGM robi problemy i przede wszystkim brak im funduszy. Jeżeli film się pojawi to myślę, że będzie to nie prędzej niż druga połowa 2012. 2013 jest jednak najbardziej prawdopodobne. O ile ruszą z tym filmem w tym roku.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
klimek72

duże znaczenie w tym przypadku ma też konflikt między Aronwskym a MGM. Reżyser chce ograniczyć do minimum udział techniki komputerowej w tworzeniu filmu oraz absolutnie nie zgodził się na kręcenie w technice 3d.

ocenił(a) film na 2
Elmo_Is_Dead

Favt zrobil mkilka dobrych filmow male do krecenia Robocopa nadaje sie jak pisc do nosa, jak robi fochy powinni go wyjebac na zbity pysk! Uzdolnionych rezyserow jest cale mnóstwo .