PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 534
oceny
7,1 10 1 73534
6,0 11
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

po niezbyt udanych poprzednich dwóch częściach.
Ta historia łapie za serce ale najlepiej po obejrzeniu na świeżo całej serii.
Radzę zrobić sobie mały maraton filmowy i przypomnieć sobie tą postać.
Są lepsze i gorsze części ale jako całość wypada super
JOŁ ROCKY!

ocenił(a) film na 8
Piekny_Roman

godne zwieńczenie serii.

ocenił(a) film na 8
Piekny_Roman

Popieram całkowicie.

ocenił(a) film na 7
Piekny_Roman

Pozytywne zaskoczenie. Co do zakończenia serii to bym polemizował, bo widzę kolejną część, gdzie Rocky jako trener-emeryt przekazuje swoją wiedzę kolejnemu adeptowi boksu. Może wchodzi ponownie na ring, np w sali treningowej, aby pokazać jak to rzewniej bywało. Gdzie technika brała górę nad siłą.

ocenił(a) film na 9
pessoaa

Widziałeś w ogóle ten film??? Po pierwsze w tej serii Rocky nie bawi się w trenera, tylko sam jest trenowany i staje do prestiżowego pojedynku.Chyba części ci się pomyliły --,--

ocenił(a) film na 7
jaroslaw16

No niestety kłania się czytanie ze zrozumieniem. Ja pisałem, że widzę jeszcze ciąg dalszy serii, w której Rocky np w wieku emerytalnym, kiedy boksowanie nie wchodzi już w rachubę, przekazuje swoją wiedzę ringową i doświadczenie młodemu, ambitnemu bokserowi np jako trener. I w ramach tej sztafety pokoleń wchodzi w sali treningowej na ring aby jeszcze raz przywołać swoją młodość i wrócić do lat świetności. Tylko i aż tyle. Co do tego czy widziałem film, to pozostawiam znak zapytania. :)

ocenił(a) film na 9
pessoaa

pieprzysz to jest zakończenie serii... i czy chcesz czy nie, dalszych filmów już nie będzie, bo Stallone za stary jest...

ocenił(a) film na 7
jaroslaw16

o cholera jak centrum dowodzenia tak mówi to mówi. Hahahahahaha........

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

jakie błyskotliwe argumenty.
Nie będzie kolejnej części... bo nie!

ja osobiście nie chciałbym by powstał Rocky VII, nawet w takiej postaci jak mówił pessoaa.
Niech zakończy się tak jak jest :)
Może kiedyś za kilka lat powstanie jakaś nowa seria, niekoniecznie o bokserze, gdzie Rocky jako bohater pojawi się gościnnie.

ocenił(a) film na 9
goolejador

były filmy o bokserach, lepsze i gorsze, a Rocky VII nie powstał bo już Stallone za stary był, serio mówię

ocenił(a) film na 7
jaroslaw16

http://wnas.pl/artykuly/7139-pierwsze-zdjecia-z-creed-stallone-znow-jest-rocky-b alboa-zobacz

ocenił(a) film na 9
pessoaa

Ale Rocky walczył już nie będzie :)

ocenił(a) film na 7
pessoaa

No i mamy Creed'a zgodnie z przepowiednią przedmówcy! Gratuluję wyczucia! Rocky stał się Micky'm!

ocenił(a) film na 10
pessoaa

Graty za zmysł przewidywania :)

Piekny_Roman

Najlepsza czesc obok jedynki. film zachowal tez klimat starszych czesci. Przede wszystkim walki sa wreszcie naprawde widowiskowe i na poziomie.

użytkownik usunięty
Piekny_Roman

Zdecydowanie dobre zakończenie serii. Na początku pamiętam przed obejrzeniem filmu miałem wątpliwości co do tej części. Myślałem że to będzie takie kiszne przedłużenie serii już bez tego klimatu, i z nieco już podstarzałym Stalonem. Ale wszyło naprawdę dobrze :) Ogólnie jestem fanem serri Rockiego
Kontynuacja Rambo już nie była tak udana.

ocenił(a) film na 8
Piekny_Roman

Po niezbyt udanych 2 częściach? Co do 5 się zgodzę,była najsłabsza z serii ale 4 była znakomita

pawel997402

Dokładnie, radzę zrobić Sobie maraton w jakimś krótkim okresie i przejść przez całą serię. Jest tak dobra, że broni się mimo nieco słabszej bo odchodzącej od pierwotnego schematu części 5-tej. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że słabiej oceniana 5 część zrobiła podwaliny pod dobrą 6-tą, mimo że przeciwnik Rockego w 6-tce jest niestety postacią nijaką, płytką bez wyraźnego charakteru. Odbiega zdecydowanie od Apollo Creda, Clubera Langa czy nic nie mówiącego Ivana Drago. Co nie zmienia faktu, że film ogląda się ogromną satysfakcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones