PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 916
ocen
7,6 10 1 28916
7,8 22
oceny krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

w teatrze

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie lepiej oglądało się go jak był wystawiany na deskach chorzowskiego teatru rozrywki, emocje nie do opisania. Kto był ten wie o czym mówię:) Świetny klimat, mistrzowska gra aktorska i cudowny repertuar. Szczerze mówiąc nie obejrzałam filmu do końca. Może to przez to, że miałam zbyt wielkie oczekiwania po spektaklu z Chorzowie:) Jest to jednak dzieło kultowe, w którym kicz nie razi, a powoduje, że nie można być nastawionym do tej sztuki obojętnie. Pozdrawiam wszystkich fanów:)

ocenił(a) film na 8
foxy1990

Przepraszam za błędy w poprzednim poście , ale oczywiście miałam na myśli nie repertuar , a scenariusz :):)

foxy1990

Ja najpierw oglądałem film (w 1984r.-za granicą w oryginalnej wersji) a dopiero 20 lat później w Chorzowie.Dobrze że w tej kolejności bo oba spektakle mi się ogromnie podobały. Tytułowa piosenka wykonana przez Richarda O'Brian'a była w ogóle nie znana w Polsce więc jak ją w połowie lat 80-tych przywiozłem do Polski zrobiłem wśród znajomych prawdziwą furorę:)
Co do spektaklu w Chorzowie to szedłem na niego z ciekawości bez jakichkolwiek oczekiwań a okazało się,że to było coś niesamowitego- kto był ten wie o czym piszę:)))

ocenił(a) film na 8
kasjan45

oo tak! Byłam w Chorzowie na spektaklu parę razy i za każdym razem wychodziłam z bagażem świetnych emocji :) Chyba się pokuszę i obejrzę film jeszcze raz, bo oglądałam go bardzo dawno temu- na długo przed pójściem do teatru :) pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones