PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 664
oceny
7,7 10 1 199664
8,1 28
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky
ocenił(a) film na 8
oktagon32

Bo Sylwek to zdolny gość, nie tylko mięśniak

ocenił(a) film na 7
oktagon32

Może gra aktorska w scenach poza ringiem, przesłanie filmu zasługują na pochwały, ale aktorstwo w ringu jest tak żenujące, że nawet nie wiem jak je ocenić. Ja nie wiem czy przed kręceniem tego filmu nikt z aktorów i ekipy realizującej film nie oglądał żadnej walki bokserskiej? Najbardziej w oczy rzuca się brak jakiejkolwiek gardy. Przecież te walki są tak żałosne, ze aż śmieszne.

ocenił(a) film na 9
ci4cho

Nie, no tu masz całkowitą rację! Ja na to patrzę tylko jak na film, do tego z sentymentem z dzieciństwa, bo z prawdziwym boksem to ma niewiele wspólnego

ocenił(a) film na 10
oktagon32

zapominacie, że Rocky miał pancerną głowę i....nie musiał trzymać gardy bo i tak wygrywał ;)

ocenił(a) film na 9
andolinis

Jak to w fabułach...

ci4cho

Obejrzałem ten film dopiero parę dni temu, pierwszy raz w życiu, bo nie lubię sportu, ale przez sentyment do Sylwka i że ponoć film to legenda. Nie jest zły, ale do Ciekawostek redakcja mogłaby dodać, że po pierwszej widocznej walce, tak do 20. minuty filmu plaster nad jego okiem zmienia miejsce co najmniej 2 razy. Raz jest nad lewym, innym nad prawym, przy czym jest nad jednym, to nad drugim nie ma żadnej rany - i odwrotnie:-)

ocenił(a) film na 8
oktagon32

Jego pierwszy sukces!

ocenił(a) film na 9
Mad_gunner

Zasłużony!

ocenił(a) film na 10
oktagon32

i to jak zasłużony! Zebrał komplet przy pierwszym poważnym podejściu!

ocenił(a) film na 8
oktagon32

zdecydowanie najlepszy film Stallona, szczególnie w porówaniu do drewna jakie odwalił w Rambo. Ale bez przesady, nie jest to aktor wysokich lotów ludzie

ocenił(a) film na 9
Anacron1337

Kiedyś też tak myślałem... dopóki nie zobaczyłem Oskara! Tam pokazał, że naprawdę potrafi grać! Tylko reżyser musi to z niego wyciagnąć

ocenił(a) film na 8
oktagon32

o to zobaczę, bo nie miałem okazji jeszcze

ocenił(a) film na 9
Anacron1337

Szczerze polecam! Oglądałem ten film kilka razy, beka konkretna. zapętlenie akcji, aktorzy - np tak samo jak Sly tak i Chazz Palminteri nie gra twardego zakapiora tylko gangstera - gamonia, jego rola też mnie rozłożyła, beka konkretna

oktagon32

Film ok, najlepsza część, ale jego klony są znacznie fajniejsze. "Najlepsi z najlepszych" czy "Krwawy Sport". Do tych to z chęcią wracam a nie do Rockyego.

ocenił(a) film na 9
grzegorz_cholewa

Wiadomo, Krwawy sport czy tamte stare filmy z JVD to KLASYKA!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones