PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 476
ocen
6,1 10 1 18476
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Muszę przyznać, że dawno nie bawiłam się tak dobrze na animacji, jest świetna - mądre dialogi, dowcip i kreacja bohaterów. :)
Wybrałam się ze znajomymi, w tym 6 letnia dziewczynka - córa koleżanki - i żadna z nas się nie nudziła, a wręcz przeciwnie.
Osobiście czuje ogromny sentyment do Rodziny Adamsów bo filmy to moje dzieciństwo i miło było ponownie zobaczyć tę rodzinkę w takiej super wersji. :D



adriennee

Jestem podobnego zdania, bo kochałam Adamsów w dzieciństwie, a obejrzenie tej animacji to była czysta przyjemność :) spisali się :D

adriennee

Prześwietna, naprawdę warto było iść całą rodzinką :D i dzieci i rodzice mieli frajdę :P

ocenił(a) film na 10
adriennee

A ja chętnie obejrzę raz jeszcze z moją córą :D

adriennee

I ja to rozumiem - mam podobnie po seansie :D

adriennee

Oj zgadzam się z opinią i dla mnie to też była sentymentalna podróż, bo oglądałam Adamsów w telewizji nie raz :)

pikpik9

ale ta animacja robi duzo lepsze wrazenie nic stare wersje;) i swietne dialogi!

adriennee

A ja Wam się przyznam, że starych Addamsów obejrzałam zupełnie niedawno ;) nie wiem jak to się stało, że ich przegapiłam lata temu. Wczoraj byliśmy an animacji i powiem Wam, że ubawilam się setnie (czy ktoś jeszcze tak mówi;P ). Więc chyba teraz raczej do tej nowej wersji będziemy wracać.

adriennee

Myślę podobnie, też wybraliśmy się do kina trochę z sentymentu... a okazało się że zobaczyliśmy fajny film z ciekawą historią i fajnym uniwersalnym przekazem ;) polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones