PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 482
oceny
6,1 10 1 18482
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Obok Toy Story 4 i Zwiekrzaków domowych 2 w tym roku najlepsza animacja.
Mamy tu zarówno ładne - ciekawe obrazki, wyrazista kreska, mocne kontrasty, jak też bardzo dobrze napisane dialogi plus przyzwoity dubbing - świetna Grochowska, jest humor - dla mniejsyzch i większych do podśmiania się oraz walory pedagogiczne.
Temat inności - pierwszy strach przed tym, co dziwne i jego oswajanie, szukanie swojej drogi, mocnych stron i pomniejsze istotne.
Bardzo polecam

dk2012

Dla mnie na maxa dobre. :) I nie tylko dla mnie - wybraliśmy się większą grupką i wszyscy bawiliśmy się dobrze, nie spodziewałam się takich fajnych dialogów i przesłania. :)

dk2012

Baardzo fajnie, że Adamsi mimo tak długiego funkcjonowania w popkulturze cały czas są odświeżani i to z sukcesem. Starszym się spodoba, a i nowych fanów znajdzie ta produkcja :)

dk2012

To są Adamsi oparci na rysunkach oryginalnych, także tym bardziej plus dla animatorów!

kamila_bor

Zgadzam się. Nawet sam się ubawiłem, a i przesłanie dla dzieciaków jest :)

dk2012

Zwierzaki akurat dla mnie średnie, ale TS4 trzyma poziom. Rodzinka za to udała sie znakomicie! Zgadzam się, że przekrój wiekowy bardzo szeroki, mozna iść smiało calą bandą. Ale też i ten dydaktyzm o ktrym piszesz wcale nie jest taki nachalny - nie znoszę bajek na siłę coś uświadamiających dzieciakom. Tu jest subtelnie, z humorem, trochę strasznie, dobrze to wszystko zagrało.

fleabag

Zgadzam się, super im wyszła ta nowa wersja. Czekam na kontynuuację :)

ocenił(a) film na 9
fleabag

Dobrze powiedziane, ten film jest na prawdę dobry z uniwersalnym przesłaniem ;) a wzgledem TS4 mam trochę inne odczucia

Gosia_bielak

Dobre żarty, dobre przesłanie - mądra bajka, nie ogłupia. Warto iść z dzieciakami

ocenił(a) film na 9
wasiczek1

Takie bajki lubie najbardziej, gdzie jest zabawa , ale i dzieci wynosza jakies wartosci. Ja przy okazji tez sie dobrze bawiłam.

fleabag

I to też trzeba zaznaczyć, że to bajka z przesłaniem. Można się pośmiać, ale dzieci coś z tego rzeczywiście wyniosą na potem i to jest fajne.

pikpik9

myślę, że teraz jdnak większość animacji jest jednak tak pomyślana, żeby było coś więcej oprocz rozrywki, inna sprawa, że nie w każdej to dobrze wychodzi ;) Jak wyżej zostało wspomnine - nie jest nachalnie,bo czasem może to odnieść odwrotny skutek. Dobrze wyważony film pod tym względem i po prostu fajny kawałek kina :) Ja szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
dk2012

Mocna kreska? Wtf
Przecież to animacja a nie kreskówka ;)

dk2012

To zobaczcie sobie bajkę Klaus. Tam jest ładna kreska.

dk2012

O Pan/Pani chyba w ogóle nie ogląda animacji, a jeśli już to komercyjne kinowe kity dla mas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones