film

Rodzina na święta

Family for Christmas
2015
1h 22m
5,7 1 115
ocen
5,7 10 1 1115
Hannah budzi się w rzeczywistości, gdzie założyła rodzinę z porzuconym przed laty ukochanym. więcej mniej
Rodzina na święta zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Hannah Dunbar (Lacey Chabert) zastanawia się, co by było, gdyby 10 lat wcześniej nie rozstała się z miłością swojego życia – Benem (Tyron Leitso). Święty Mikołaj traktuje te rozważania jako świąteczne życzenie i przenosi kobietę do wersji jej życia, w której założyła z ukochanym rodzinę. Hannah w ciągu jednej nocy zostaje matką dwóch Hannah Dunbar (Lacey Chabert) zastanawia się, co by było, gdyby 10 lat wcześniej nie rozstała się z miłością swojego życia – Benem (Tyron Leitso). Święty Mikołaj traktuje te rozważania jako świąteczne życzenie i przenosi kobietę do wersji jej życia, w której założyła z ukochanym rodzinę. Hannah w ciągu jednej nocy zostaje matką dwóch dziewczynek – Caitlin (Milli Wilkinson) i Hailie (Audrey Smallman). Kobieta musi zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nią rodzicielstwo i podmiejskie życie z Benem.

studio
Johnson Production Group
tytuł oryg.
Family for Christmas
inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstały w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Scenarzysta nie wysilił się nawet w minimalnym stopniu, żeby choć trochę zmienić przebieg wydarzeń. Jeśli ktoś się zastanawia, czy obejrzeć to zdecydowanie radzę sięgnąć po oryginał z 2000 roku.

Samotność i zawodowa rutyna są dla Hannah przyczyną coraz gorszego samopoczucia, przechodzącego stopniowo w depresję. By odegnać czarne myśli, kobieta dla żartu publikuje w sieci fikcyjne ogłoszenie, w którym przedstawia możliwość wynajęcia na święta rodziny, spełniającej życzenia klientów według wybranych uprzednio...

więcej

Fajny i polecam

użytkownik usunięty

"Co jest ważniejsze, zmysł dziennikarski i zawodowa samorealizacja, czy głos serca". Bohaterka realizuje się jako dziennikarka, ale okazuje się że jej prawdziwym pragnieniem jest zupełnie in. życie. Alternatywa codzienności, z którą przyjdzie jej się zmierzyć mocno ją zaskoczy. Fajny film familijny, na mroźne wieczory.

więcej

Film ideal ie wpasowuje się w retorykę Pis ! Praca zawodowa kobiet jest beeee, pracować w rodzinie może tylko męxczyzna, kobieta nke ma prawa do swoich marzeń, jej zadaniem jest tylko siedzenie w domu i wychowyeanie dzieci. No, ale czego sie spodziewać po TVP 1 i PiS, jak nie tego ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones