plakat filmu Rodzinny interes

Rodzinny interes

Family Business
6,4 2 712
ocen
6,4 10 1 2712
1 111
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":6460,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rodzinny+interes-1989-6460/tv","text":"W TV"}]}
Rodzinny interes
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Przedstawiciele trzech pokoleń irlandzko-żydowsko-włoskiej rodziny o barwnych życiorysach i bogatych doświadczeniach planują wspólną akcję, której stawką jest milion dolarów. Dziadkowi (Sean Connery), przestępcy z powołania, i jego wnukowi (Matthew Broderick), który przedwcześnie powrócił ze studiów na uniwersytecie, udaje się namówićPrzedstawiciele trzech pokoleń irlandzko-żydowsko-włoskiej rodziny o barwnych życiorysach i bogatych doświadczeniach planują wspólną akcję, której stawką jest milion dolarów. Dziadkowi (Sean Connery), przestępcy z powołania, i jego wnukowi (Matthew Broderick), który przedwcześnie powrócił ze studiów na uniwersytecie, udaje się namówić ojca (Dustin Hoffman) na planowany skok. Ten ostatni, pomimo skrupułów, nie chcąc stracić kontroli nad swoim synem - wreszcie zgadza się.

Rodzinny interes zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.